ua en ru

Майбутня королева? Меган Маркл потрапила в опалу до Єлизавети II

Майбутня королева? Меган Маркл потрапила в опалу до Єлизавети II Колаж РБК-Україна

Меган Маркл знаходиться під пильною увагою королеви Єлизавети II

Меган Маркл, яка перебуває в очікуванні народження свого первістка, явно не подобається королеві Єлизаветі II. Фахівці відзначають, що під час спільних виїздів з дружинами своїх онуків королева веде себе по-різному, пише видання The Sun.

Меган Маркл знаходиться під постійним наглядом королеви Єлизавети II, навіть на публіці. А ось з Кейт Міддлтон королева дуже доброзичлива і всім виглядом дає зрозуміти, що для неї дружина принца Вільяма – рівня. Єлизавета II і Кейт Міддлтон під час спільних публічних виїздів дзеркально відображають жести один одного, посміхаються щиро і поводяться невимушено.

Експерт з мови жестів Джуді Джеймс зазначила, що Кейт Міддлтон і королева навіть махають руками в унісон. Вона вважає, що Єлизавета II дає зрозуміти, що Меган для неї бажана родичка, а ось Меган Маркл вона змушена терпіти.

"Королева використовує підхід до розподілу ролей. В очах Єлизавети - Кейт - майбутня королева. З Меган вона грає роль бабусі. Королева виглядає розслабленою поруч з Кетрін. А широка посмішка герцогині говорить про щирий захват. Меган може бути того ж віку, що і Кейт, але вона вибрала зовсім іншу поведінку на мові тіла при першій публічній взаємодії з королевою", - зазначила експерт.

Вона пояснила, що до Меган Маркл королева відноситься як до неслухняної онуки, за якою потрібно постійно наглядати. За той час, що герцогиня Сассекська провела в королівському палаці, ситуація сильно не змінилася, так як королева Єлизавета II взяла дружину онука під повний контроль і вирішила самостійно обрати їй помічників і секретарів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Меган Маркл відмовилася від подружжя Клуні і вибрала інших хрещених батьків для майбутньої дитини.