Ед Ширан з'явився в 7 сезоні "Гри престолів"

STYLERСеріали        17.07.2017 - 19:30
"Гра престолів"  (Фото: HBO)
"Гра престолів" (Фото: HBO)

Шкода, що його роль епізодична

Британський виконавець Ед Ширан з'явився в прем'єрі 7 сезону "Гри престолів" у веселій епізодичній ролі і заспівав народну мелодію. Він грає солдата з Королівської Гавані, який разом з іншими солдатами Ланністерів йдуть через ліс. Пісня, яку вони виконали, була в книзі Джорджа Р. Р. Мартіна "Пісня льоду і вогню": "Для золотих рук завжди холодно, але руки жінки теплі".

alt

"Гра престолів"  (Фото: HBO)

Арью Старк привернув звук їхнього співу. Все закінчилося тим, що вона поїла і випила домашнього вина разом з доброзичливими чоловіками, серед яких був і Ширан. Вони невинно базікають з нею і не вірять, коли вона говорить, що направляється в Королівську Гавань, щоб вбити королеву Серсею Ланністер.

Чи побачимо ми, як Арья вб'є Ширана і всіх його товаришів по службі в більш пізньому епізоді? З огляду на те, що вона зробила раніше в епізоді, вона ненавидить все, що стосується Ланністерів. Дівчина обережно розглядала, де знаходяться мечі солдатів і, ймовірно, планувала вбити їх усіх. Може бути, їх доброта, готовність розділити їжу і пляшку змінили її думку. Серед фанатів також з'явилася теорія, що Арья одягне обличчя солдата, якого грає Ширан, в фіналі і за допомогою цього вб'є Серсею.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся