ru ua

Київ вдень та вночі 3 сезон: 21 серія дивитися онлайн

Київ вдень та вночі 3 сезон: 21 серія дивитися онлайн Шоу "Київ вдень та вночі" / Кадр з відео kyivdennoch.novy.tv

У середу, 10 травня, на Новому каналі вийшла 21 серія популярного шоу "Київ вдень та вночі", яку можна буде дивитися онлайн на Styler.

Київ вдень та вночі 3 сезон, 21 серія стала викликом для героїв серіаліті та розкрила їх перед глядачами з несподіваного боку.

Київ вдень та вночі 3 сезон: 21 серія

Новий тиждень для учасників скандального шоу пройде дуже яскраво. Ми побачимо, на що здатна Карина для досягнення своїх цілей, які завдання зможуть виконати Артур і Тася в грі "Адреналін", і чим займається Богдан після виписки з лікарні.

Після тривалого лікування до Богдана так і не повернулася пам'ять. Його нова дружина, Карина, оточила хлопця турботою і любов'ю. Вона готує йому сніданки і готова проводити з коханим все свій час.

Також Богдан спілкується з Артуром, який видає себе за його кращого друга. Під час посиденьок за пивом Артур умовить Бодю станцювати стриптиз і зніме все це на відео.

Екстремальна гра "Адреналін" все більше захоплює Тасю і Артура. Наступним завданням для парочки стане секс в публічному місці, і схоже, що для них воно не представить ніякої складності.

Відносини між Епіфаніо і Кариною все також напружені. При зустрічі латиноамериканський красень дає Карині завдання спокусити дівчину. Чи піде Карина на провокцію Епіфаніо, - дивіться в 21 серії 3 сезону шоу "Київ вдень та вночі" на Новому каналі та онлайн у нас на Styler.

Відео: 21 серія 3 сезону "Київ вдень і вночі" (kyivdennoch.novy.tv)