ru ua

Київ вдень та вночі 3 сезон: 33 серія дивитися онлайн

Київ вдень та вночі 3 сезон: 33 серія дивитися онлайн Шоу "Київ вдень та вночі"/ Кадр з відео kyivdennoch.novy.tv

У вівторок, 30 травня, на Новому каналі вийшла 33 серія популярного шоу "Київ вдень та вночі", яку можна буде дивитися онлайн на Styler.

"Київ вдень та вночі" 3 сезон, 33 серія почне фінальний тиждень цього сезону та відкриє кілька таємниць, які хвилювали глядачів весь цей час. Відносини між героями стануть дуже натягнутими, а очікування фіналу буде ще більш хвилюючим.

Київ вдень та вночі 3 сезон: 33 серія

Після такого "гарячого" свята на свою честь Оксана потрапить до лікарні. Їй стало погано, коли в квартиру прийшли Богдан і Паша, які збиралися привітати дівчину.

Богдан відправиться з Оксаною в лікарню і розповість їй всю правду, а також зізнається в своїх палких почуттях. Як на це відреагує Епіфаніо?

Карина розповіла Ксюші про те, що посперечалася з Епіфаніо, і щоб перемогти в парі, мачо повинен був спокусити Оксану якомога швидше. Дівчина глибоко ображена і не очікувала такого ганебного вчинку від цього чоловіка. Але тоді Епіфаніо ще не знав її добре, чи зможе вона повірити йому і пробачити? І кого вибере в якості батька для своїх майбутніх дітей? А, можливо, і одну дитину: лікарі розкажуть дівчині про проблему в перебігу вагітності ...

Відео: 33 серія 3 сезону шоу "Київ вдень та вночі" (kyivdennoch.novy.tv)

Чи зможе Тася змусити Джаву передумати, і кому Карина наробить шкоди цього разу - дивіться 33 випуск 3 сезону шоу "Київ днем і вночі" в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.