ru ua

Майстер Джона Сімма повернеться в "Доктор Хто" раніше, ніж очікувалося

Майстер Джона Сімма повернеться в "Доктор Хто" раніше, ніж очікувалося Майстер (Фото: BBC)

З тих пір, як було оголошено про повернення Джона Сімма в 10 сезоні серіалу, фанати з нетерпінням очікували, коли ж Майстер знову з'явиться в життя Доктора

Хоча глядачі думали, що Сімм повернеться під час "лебединої пісні" Пітера Капальді в фіналі 10-го сезону, але скоріш за все, що колишній кращий друг головного героя з раси Володарів часу з'явиться трохи раніше, ніж очікувалося.

За словами BBC (на "Radio Times"), Майстер Джона Симма з'явиться в передостанньому епізоді під назвою "Будь вічні наші життя». Персонаж в останній раз з'являвся в серіалі в 2009 році, коли Девід Теннант грав роль Десятого Доктора. Тоді Майстер пожертвував собою заради порятунку Доктора і допоміг врятувати Землю в епізоді "Кінець часу".

Новина стала несподіваною для шанувальників, оскільки Майстер реінкарнувався в жінку Міссі (грає Мішель Гомес), яка взаємодіє в цьому сезоні разом з Пітером Капальді. Якщо в двох епізодах будуть присутні Міссі і Майстер, то вперше в історії серіалу буде представлено два втілення разом.

Написаний сценаристом Стівеном Моффат 11-й епізод вийде в ефір 24 ​​червня. Нагадаємо, що колишній продюсер серіалу зізнався, що актора на роль наступного Майстра вже знайдено.