ru ua

"Доктор Хто": колишній продюсер серіалу зізнався, що актор на головну роль вже знайдений

"Доктор Хто": колишній продюсер серіалу зізнався, що актор на головну роль вже знайдений Скріншот youtube.com/doctorwho

Расселл Т Дейвіс зізнався в інтерв'ю журналісту Енді Весту про майбутнього виконавця головної ролі

Всі ми знаємо, що цей сезон буде останнім для Пітера Капальді, який грає Доктора в "Докторі Хто". Це залишає велике питання без відповіді: хто зіграє 13-го Доктора? Здається, що актора на цю роль вже обрали!

Нещодавно у інтерв'ю на церемонії нагородження British LGBT Awards Расселла Т Дейвіса, колишнього виконавчого продюсера серіалу, розпитали про те, кого б він хотів бачити в ролі наступного Доктора. Особливо, хотів би він, щоб Доктором стала жінка, людина з іншим кольором шкіри, або просто не британець.

Спочатку Дейвіс уникав відповіді на питання і говорив, що він уже не пов'язаний з проектом і залишив це для нової знімальної групи: "І кожен раз, коли ти якось коментуєш "Доктор Хто", вони зляться ... Це виглядає так, як якщо б я питав у вас про роботу, яку ви робили п'ять років тому". Але журналіст не здавався і продовжувати ставити питання, Дейвіс продовжував мовчати і зробив лише один коментар: "Але я знаю, кого обрали".

Чи вказує це на те, що особистість нового Доктора буде розкрита зовсім скоро, залишається загадкою. Але оскільки участь Капальді в серіалі добігає кінця, офіційний анонс нового актора — просто питання часу. Нагадаємо, що нещодавно з'явилася інформація про фінальні епізоди "Гри престолів".