Зірка "Гри престолів" розповів про фінал серіалу

STYLERСеріали        04.12.2017 - 21:23
"Гра престолів"  (Фото: HBO)
"Гра престолів" (Фото: HBO)

Актор шкодує, що почув спойлер

Актор Джейсон Момоа, відомий роллю Кхала Дрого в першому сезоні "Гри престолів", випадково дізнався подробиці фіналу останнього сезону серіалу, коли відвідав знімальний майданчик в Белфасті. Він стверджує, що відправився туди, щоб провідати колишніх колег. Про це повідомляє Entertainment Weekly.

Момоа поділився враженнями: "Знаючи, наскільки приголомшливий цей сезон ... Він стане найбільшою річчю, яку коли-небудь показували по ТБ. Фінал буде неймовірним, загине величезна купа персонажів. Чесно кажучи, для мене це був повний облом, адже я великий фанат серіалу і не хотів зловити спойлери. Я просто спостерігав за тим, що відбувається і думав: "Чорт, мені взагалі не потрібно було знати про це!"".

Фанати ще з першого сезону чекають повернення Кхала Дрогобич, але актор повністю заперечує таку можливість: "Я був радий зустрітися з акторами на майданчику, яку не відвідував дуже давно. Однак варто було мені побачитися зі старими друзями, як скрізь тут же з'явилися заголовки в стилі" Дрого повертається!". Ні, хлопці, Дрого мертвий і повернутися не зможе, адже це просто не спрацювало б". Нагадаємо, що зірка "Гри престолів" розповіла про сексуальні сцени в серіалі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top