ua en ru

Перший поцілунок? Третій випуск Холостяк 2019 стане дійсно "спекотним"

Перший поцілунок? Третій випуск Холостяк 2019 стане дійсно "спекотним" Фото: колаж РБК-Україна

У новому випуску шоу Холостяк змішається пристрасть, ревнощі і пекучий натиск

Третій випуск шоу Холостяк 9 готує глядачам сюрприз - у п'ятницю, 22 березня, на каналі СТБ головного редактора журналу XXL, теле - і радіоведучого Микиту Добриніна очікує побачення з трьома учасницями романтичного реаліті Наташею, Дашею та Діною в нічному клубі. На танцполі адреналін і пристрасть переплетуться разом, а закінчиться все має першим поцілунком.

Як і обіцяли продюсери шоу, третій сезон став дуже провокаційним. Якщо раніше Микита залишив у проекті 17 дівчат з 27-и, то в минулому випуску відразу кілька учасниць повернулися в реаліті.

У цю п'ятницю наш Холостяк перевірить дівчат на чесність і ревнощі.

Відео: instagram.com/holostyakstb

На цьому тижні перше побачення з Микитою відбудеться у Вікторії.

Нагадаємо, що за правилами проекту кожен випуск Холостяк повинен запрошувати одну з дівчат на "спецпобачення", щоб познайомитися ближче й пізнати краще.

Раніше однією з учасниць проекту Микита пообіцяв побачення в спа-салоні, яке, втім, трохи вийшло з-під контролю. Навіть запрошена дівчина була трохи збентежена тим, що відбувалося під час цієї зустрічі.

Відео: instagram.com/holostyakstb

Нагадаємо, що 31-річний Микита Добринін уродженець Чернівців. Він закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. З 2005 року працював ведучим на місцевих радіостанціях і регіональному телеканалі "Чернівці". У 2008-му переїхав до Києва, де став ведучим "Русского радио Україна". Пізніше став ведучим музичного телеканалу М1.

Добринін впевнений, що у нього добре розвинена інтуїція, тому він із легкістю зможе розгледіти в дівчатах фальш та щирість. Перше, але що він звертає увагу - це посмішка і очі.

"В очах можна прочитати настрій, можна побачити настрій дівчини в цей момент і домалювати собі подальшу картину нашого знайомства", - розповідав Холостяк.

Перший поцілунок? Третій випуск Холостяк 2019 стане дійсно "спекотним"

Фото: Микита Добринін (instagram.com/nikitadobrynin)

22 березня глядачі зможуть побачити, як Микита з учасницею проекту будуть знайомитися ближче в клубі. Дівчина спробує підкорити Холостяка гарячою сексуальністю та напором.

У цей час суперниці також не будуть "пасти задніх", що гарантує сцени ревнощів і загострення пристрастей.

Нагадаємо, що раніше ми обирали найгарячіші фото красеня Добриніна.

Також ми писали про те, що экс-Холостяк вперше став батьком.