ru ua

"Ох, бл...": в Харкові виступ депутата дуже втомив Кернеса (відео)

"Ох, бл...": в Харкові виступ депутата дуже втомив Кернеса (відео) Фото: Геннадій Кернес (Марієнко Андрій/УНІАН)

Кернес не стримав емоцій при виступі одного з депутатів

Під час шістнадцятої сесії Харківської міської ради VII скликання, Харківський міський голова Геннадій Адольфович Кернес не стримав емоцій при виступі одного з депутатів і нецензурно висловився. Відео цього інциденту опублікувало місцеве видання "Новини Харкова" на своєму youtube-каналі.

Один з опозиційних до Кернеса депутатів вийшов до мікрофона і почав критикувати роботу Кернеса.

"Дуже прикро за міськраду, яка стала засобом маніпуляцій і виконання волі однієї людини. Хочемо – вносимо законопроекти, хочемо – не вносимо, хочемо - ставимо на голосування, хочемо - не ставимо", – обурювався депутат.

В один з моментів Геннадій Кернес, зітхнувши, промовив: "ой, бля...".

Відео: Геннадій Кернес (youtube.com/НовостиХарькова)

Нагадаємо, що Київський районний суд Полтави переніс засідання по справі мера Харкова Геннадія Кернеса на 27 листопада 2017 року. Як повідомляється, в ході засідання сторона звинувачення просила суд провести повторний допит 15 свідків. Разом з тим, суд відмовив у клопотанні держобвинувачення в повторному допиті свідків і дослідженні показань.

Кернеса підозрюють у викраденні і погрози вбивством прихильників Евромайдана у Харкові в 2013-2014 роках. Разом з ним у справі проходять двоє його охоронців.

Також раніше повідомлялося про те, що журналісти вирішили дізнатися, як йдуть справи з мовним питанням в закладах громадського харчування Харкова.

Так, в суші-барі "Танукі", який розташований в центрі міста, меню принесли російськомовне і заявили, що у них немає українського. Адміністратор закладу заявив, що центральний офіс мережі знаходиться в Москві, тому українського меню не мають, а їх корпоративний менеджер знаходиться не в Україні.

В "Якіторії" на прохання принести українському меню відповіли: "А ви російською взагалі не розумієте?". В закладах розповіли, що меню не перевели на державну мову. Менеджер заявила, що це "російський бренд", тому українського меню і немає.