ua en ru

У Росії мер викрив жителів міста в занадто активних молитвах

У Росії мер викрив жителів міста в занадто активних молитвах Фото: Мер Калінінграда Олександр Ярошук (wikimedia.org/Alexandr Podgorchuk)

Голова міської адміністрації звинуватив росіян у відсутності снігу

Мер російського Калінінграда Олександр Ярошук прокоментував відсутність снігу в регіоні на Новий рік 2018. Теплу погоду він пояснив занадто активними молитвами місцевих жителів. Про це повідомляє newkaliningrad.ru.

"Хотілося б снігу дітям на радість. Але не виходить. Напевно, перемолились. Але це нас і рятує, бо ви знаєте в якому стані у нас інфраструктура мереж", - сказав мер.

В російських ЗМІ нагадали, що "молитися про теплу зиму" Ярошук закликав ще в 2015 році на оперативній нараді з чиновниками, коли говорив про проблеми муніципального підприємства зі снігоприбиральною технікою. На той час частина снігоочисних машин була повністю зношена, а в міському бюджеті не було грошей на закупівлю нових.

Варто відзначити, що в 2016 році мер Калінінграда в ефірі місцевої радіостанції вступив у релігійну суперечку з ведучою. Російський чиновник зробив зауваження журналістам, які ворожили на книзі філософа Іммануїла Канта. Він запропонував замінити її на Євангеліє. Ведуча у свою чергу зазначила, що ворожіння на священній книзі можуть вважати богохульством.

До речі, мер Полтави захопився відданістю росіян Путіну.