ru ua

У Росії вирішили створити святковий настрій за допомогою сміттєвозів

У Росії вирішили створити святковий настрій за допомогою сміттєвозів Фото: Святковий сміттєвоз (Колаж РБК-Україна)

Незвичайні машини вивели на вулиці міста Єкатеринбурга

У місті Єкатеринбурзі, Росія, міська адміністрація вирішила створити святковий настрій городянам за допомогою прикрашених сміттєвозів. Про це повідомляє "Комсомольская правда".

В Єкатеринбурзі, муніципальне підприємство "Спецавтобаза" приготувала для жителів міста святкові сміттєвози.

Дві машини, які збирають сміття, прикрасили тематичними аплікаціями із зображенням сніжинок, символікою майбутнього Нового року і Дідами Морозами. Крім того, на автомобілі почепили гірлянди.

"Керівники комунального підприємства "Спецавтобаза" підготували до виходу на лінії два новорічних сміттєвоза, сяючих гірляндами і обклеєних тематичними аплікаціями із зображенням сніжинок, Діда Мороза та символікою майбутнього Нового року. Безумовно, пересуваючись по місту в такому незвичайному вигляді, ці спецмашини піднімуть настрій і забезпечать атмосферу свята, що наближається, багатьом жителям уральської столиці, яких зустрінуть на своєму шляху", – йдеться в повідомленні мерії міста Єкатеринбурга.

Святкові сміттєвози показали чиновникам адміністрації, які перевіряли, як до Нового року прикрасили Верх-Ісетський район.

У Росії вирішили створити святковий настрій за допомогою сміттєвозів

Фото: Святковий сміттєвоз (Адміністрація Єкатеринбурга)

За словами міської адміністрації Єкатеринбурга, автомобілі будуть курсувати в різних районах міста, тому побачити прикрашену машину можна буде в кожному дворі міста.

Мешканці Єкатеринбурга вже почали говорити, що якщо пакет з сміттям потрапить в таку сміттєвозну машину, то Дід Мороз принесе стільки ж подарунків, скільки сміття було відправлено в контейнер.

До речі, американці приготували їстівну львівську площу Ринок.

Для приготування були використані імбирні пряники та печиво. При цьому використовувалися тільки американські продукти: цукрова патока з тростини, борошно, яйця, масло, імбир, кориця, кардамон, гвоздика, розпушувач тіста і чорний перець.

Сам виріб важить майже 12 кілограмів і шириною півтора метра.

Повідомляється, що такий смачний презент подарують українському посольству за кордоном. Таке кондитерський виріб може стояти роками, якщо його спеціально не зіпсують.