ua en ru

З нагоди ЧС-2018 в Росії відкриють витверезники

З нагоди ЧС-2018 в Росії відкриють витверезники Фото: Російські фанати (russianforum.com)

Закриті в 2011 році витверезники повернуться до міст Російської Федерації на радість місцевих фанів

В одинадцяти російських містах, що прийматимуть Чемпіонат світу з футболу 2018 року, до початку змагань відкриються витверезники.

Як пишуть російські ЗМІ, кожен регіон буде самостійно вирішувати, чи витверезники будуть відноситись до структур МВС, чи до органів охорони здоров'я.

Користь таких установ оцінили російські фанати.

"Багато вболівальників приїжджають в іншу країну або місто на гру і можуть взагалі на стадіоні жодного разу не показатися, відразу в бар йдуть", - зазначив керівник фанатського клубу Russia Unites Едуард Латипов.

При цьому генеральний директор Центру досліджень федерального і регіональних ринків алкоголю Вадим Дробиз заявив, що такі заходи не знадобляться для упокорення зарубіжних цінителів спорту.

"Витверезник - це для країн з вуличною культурою споживання алкоголю. Це коли ти випив, впав в замет, тебе звідти дістали і відвезли у витверезник. 40-45% іноземців п'ють в кафе або барах, тому для них це неактуально", - пояснив експерт.

Чемпіонат світу з футболу пройде влітку 2018 року. Матчі відбудуться в Москві, Калінінграді, Санкт-Петербурзі, Волгограді, Казані, Нижньому Новгороді, Самарі, Саранську, Ростові-на-Дону, Сочі і Єкатеринбурзі.

До речі, російським фанатам заборонили ходити на матчі з насінням.