ua ru

Журналіст показав реакцію пенсіонерів з Донбасу на портрет Бандери

Журналіст показав реакцію пенсіонерів з Донбасу на портрет Бандери Колаж (РБК-Україна)

Роман Бочкала розповів, що старенькі біжать від фото Бандери, "як чорт від ладану"

Відомий український журналіст Роман Бочкала вирішив дізнатися, як реагують жителі Святогірська Донецької області на портрет очільника УПА Степана Бандери. Про це журналіст написав на своїй Facebook-сторінці, опублікувавши відповідне відео.

На оприлюдненому відео видно, як журналіст підходить до трьох стареньких на лавочці і показує їм портрет Бандери. Бабусі не впізнають чоловіка на фото. Але коли журналіст каже їм, що це Герой України Степан Бандера, вони одна за одною встають з лавочки і розбігаються в різні сторони, "як чорт від ладану".

"Провели експеримент у Святогірську. Чи впізнає народ Степана Бандеру? Багато хто не впізнавав "чоловіка з портрета". Були варіанти: Шухевич, якийсь депутат, воїн АТО... Відразу Героя України упізнали тільки двоє молодих хлопців - переселенців з Донецька. Вони вільно розмовляли українською і були дуже привітні. На відміну від старшого покоління. Їх вже не переробиш... Адекватно себе повела тільки літня жінка праворуч. Інші побігли від Бандери, як чорт від ладану", - зазначив Бочкала.

Відео: Реакція пенсіонерів з Донбасу на портрет Бандери (facebook.com/bochkala)

Раніше В'ятрович розповів, як декомунізація допоможе перемогти у війні проти РФ.