ru ua

ЕксперименТИ: телеканал СТБ запускає масштабний соціально-психологічний проект

ЕксперименТИ: телеканал СТБ запускає масштабний соціально-психологічний проект Фото: прес-служба СТБ

Вже 10 квітня в ефірі СТБ відбудеться найсміливіша прем'єра цієї весни

ЕксперименТИ- це масштабний соціально-психологічний телепроект. Його ведучий - дуже відомий в Україні та Європі молодий український генетик Олександр Коляда.

ЕксперименТИ – власна розробка телеканалу СТБ. Над створенням проекту працює Творче об'єднання Оксани Болкун, що втілило в життя кілька сезонів найбільш популярних талант-шоу каналу ("Х-фактор", "Україна має талант. Діти").

ЕксперименТИ: телеканал СТБ запускає масштабний соціально-психологічний проект

Фото: ведучий Олександр Коляда (прес-служба)

Протягом 8 тижнів глядачі побачать найрізноманітніші соціальні та психологічні, веселі та сумні експерименти: у транспорті, на вулицях міста та в найнесподіваніших місцях – церкві, СІЗО та інших. Випадкові перехожі вже стали частиною резонансних експериментів, навіть не підозрюючи про це. Прийшла і твоя черга пізнати себе.

"Кожен із 8 випусків ми присвятимо одній темі. Що перемагає в нас: чоловіче чи жіноче, жорстокість чи людяність, самодостатність чи залежність? Що обирає більшість із нас: обман чи довіру, межі чи свободу, злитися з натовпом чи зберегти індивідуальність? Вибір – за тобою. Ми провели 120 експериментів, і ти точно потрапив до одного з них – у маршрутці, в магазині на касі, в таксі з "дивним" водієм або просто відповівши на телефонний дзвінок. А якщо ні – ти пройдеш їх разом з нами, дивлячись ефір. "ЕксперименТИ" – велика телевізійна гра, у якій ми нікого не засуджуємо, але завдяки якій ти побачиш, як чинять реальні люди у реальних ситуаціях, хто тебе оточує. І, що найголовніше, дізнаєшся, хто ТИ", – попереджає Оксана Болкун.

Відео: анонс випуску (YouTube/Телеканал СТБ)

Новий проект СТБ – сміливий експеримент і для Олександра Коляди, який, звичайно, має досвід публічних виступів, але у ролі телеведучого все ж спробує себе вперше. Деякі експерименти навіть для нього, вченого з 15-річним стажем, відкрили додаткові нюанси людської натури.

"Проект "ЕксперименТИ" унікальний тим, що він про людей, які живуть поруч із нами. У нас немає сюжетних ліній – ми просто розбираємо явища та ситуації, які відбуваються щодня. Я дуже люблю, коли знання приносять користь і допомагають подивитися по-іншому на себе та оточуючих, тому ми разом з глядачем зазирнемо вглиб людської душі. Все буде динамічно та насичено. І я хочу, щоб людина після кожного випуску сідала та думала, що світ не тільки такий, яким вона його звикла уявляти. "ЕксперименТИ" – це можливість подивитися на всіх нас зі сторони", каже Олександр.

ЕксперименТИ: телеканал СТБ запускає масштабний соціально-психологічний проект

Фото: ведучий Олександр Коляда (прес-служба)

Прем'єра відбудеться 10 квітня. Програма виходитиме щовівторка о 20:00 на СТБ.

ПРО ВЕДУЧОГО:

Олександр Коляда – приклад українського вченого нового типу мислення.

Дата народження: 11.12.1986

Освіта: випускник кафедри генетики КНУ ім. Т. Шевченка.

Науковий співробітник лабораторії епігенетики Інституту геронтології Національної академії медичних наук України.

15 років займається наукою і 5 із них, в тому числі, її популяризацією. Вивчає молекулярні процеси старіння та генетику людини: чому та як ми старіємо, чому довгожителям вдається жити довше за інших. У 2017 році відкрив генетичну лабораторію.

Регулярно читає лекції з генетики та біології в Україні та інших країнах. Веде науково-популярний блог, у якому розповідає, як і що працює у наших тілах.

Олександр захоплюється йогою, подорожами та вивченням культур різних країн світу. А ще він переконаний прихильник здорового способу життя.

Нагадаємо, стало відомо, хто буде коментувати Євробачення 2018 в Україні.

Дивіться також відеоролик з презентації першої в Україні пекарні, де будуть проходити вчення і працювати "сонячні люди". Цей унікальний проект є недержавною ініціативою.

Відео: video.rbc.ua

Аренда і Андрій Василенко, батьки 14-річного Паші з синдромом Дауна, є організаторами і ідеологами цього проекту. Cкоро сім'я планує відкрити кафе при пекарні, де працюватимуть люди з синдромом Дауна і проблемами розумового розвитку.