ua en ru

Голос країни: 7 сезон 12 випуск дивитися онлайн

Голос країни: 7 сезон 12 випуск дивитися онлайн Фото: тренери Голос країни 7

У неділю, 9 квітня, на телеканалі 1+1 вийшов 12 випуск шоу Голос країни, який можна дивитися онлайн на Styler

Голос країни, 7 сезон 12 випуск - старт прямих ефірів. За звання кращого голосу країни в неділю, 9 квітня, боролися 16 конкурсантів.

Голос країни: 7 сезон 12 випуск

У минулому випуску талант-шоу визначилися останні 8 учасників прямих ефірів від команд зіркових тренерів Джамали і Тіни Кароль. Найбільш хвилююча частина проекту відбулася в цю неділю, 9 квітня. Тепер право вирішувати, хто з вокалістів гідний перемоги, належить глядачам.

Команду тренера Сергія Бабкіна у прямих ефірах представили Віра Кекелія, Роман Дуда, Марта Адамчук та Єгор Шаранков. У Потапа четверо підопічних: Роман Руссу, Ингрет Костенко, Владислав Бєлік, Ніні Цнобиладзе. Джамала повела до перемоги повністю жіночу команду у складі Наиле Ібрагімової, Яни Бліндер, Ганни Кукси, Ольги Богатиренко. Тіна Кароль - наставниця Анастасії Малашкевич, Олександра Клименка, Галини Шкоди і Katya Chilly.

Дивіться виступ найталановитіших учасників проекту на головній вокальної сцені країни в чвертьфіналі шоу Голос країни, 7 сезон (12 випуск) на каналі 1+1 та онлайн у нас на Styler.