ua en ru

Холостяк 8: фіналістка Галина прокоментувала свій вихід з проекту

Холостяк 8: фіналістка Галина прокоментувала свій вихід з проекту Фото: Галина і Рожден (instagram.com/holostyakstb)

Дівчина розчарувалася в холостяку

Фіналістка шоу Холостяк 8 Галина Периташ прокоментувала свій програш. Свою думку про Рождена Анусі дівчина опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Галина заявила, що красень Рожден виявився таким, як усі чоловіки.

"Чому все так? Тому, що він виявився таким, як всі. Він був у кроці від того, щоб підтвердити мою віру в те, що він не такий, як усі", - написала Галина Периташ.

Дівчина додала, що дарує йому хвилину свого мовчання.

"Він не зміг дати шанс нашій історії, тому я дарую йому хвилину свого мовчання", - повідомила учасниця шоу.

Вона подякувала за те, що останні хвилини на шоу були без монтажу і заінтригувала прихильників словами про своє майбутне.

"Люблю вас всіх! До зустрічі! А у мене є ще багато чого вам сказати! Адже це тільки щасливий початок!", - додала Галина.

Нагадаємо, у восьмому випуску шоу за серце красеня – холостяка Рождена Анусі боролися 26 дівчат. У фінал вийшли дві дівчини – Галина і Іванна. Але Рожден обрав 21-річну Іванну, а 24-річна Галина залишила шоу.

Їх прощання було емоційним і важким. Холостяк вирішив, що йому буде складно будувати подальші відносини з Галею. Він - артист, публічна людина. А Галя - дуже ранима, сентиментальна дівчина, якій потрібно багато уваги і турботи.

Холостяк 8: фіналістка Галина прокоментувала свій вихід з проекту

Скріншот поста (instagram.com/galinaprystash)

До речі, нещодавно ми писали про те, що відомо про переможницю шоу.

Іванна народилася в Луцьку. За професією вона - перекладач польської мови. На проект учасниця прийшла з метою знайти цілеспрямованого, розумного, сильного, турботливого і сексуального чоловіка з почуттям гумору і бажанням мати дітей.

Рекомендуємо подивитись: Чого ви не знали про найзнаменитішого ревізора

Відео: video.rbc.ua