ru ua

"Танці з зірками": чим здивує другий прямий ефір шоу

"Танці з зірками": чим здивує другий прямий ефір шоу Фото: Оксана Марченко і Дмитро Чаплін (прес-служба 1+1)

Вже 2 вересня визначиться, хто з учасників стане лідером випуску, а хто покине проект за результатами оцінок суддів

У неділю на телеканалі "1+1" відбудеться другий прямий ефір легендарного оновленого проекту "Танці з зірками". Під час минулого випуску жодна пара не залишила паркет. Проте вже 2 вересня визначиться, хто з учасників стане лідером випуску, а хто покине проект за результатами оцінок суддів Влада Ями, Катерини Кухар і MONATIK, а також SMS і телефонного голосування глядачів.

Ведучим балкону на цей раз стане минулорічний учасник "Танців з зірками", улюбленець глядачів, комік і актор Юрій Ткач. Артист першим почує враження учасників після виступів і запитає про емоції від оцінок суддів.

Зіркові учасники готуються підкорювати нові танцювальні стилі. Так, холостяк Іраклі Макацарія разом з партнеркою Яною Заєць знову "запалять" паркет, але на цей раз вже іншим танцем - енергійним квикстепом під відому пісню Френка Сінатри "New York, New York".

Виконання пасадобля цей раз перейде до іншої пари - Ігоря Ласточкіна та Ілони Гвоздьової. Учасники тренуються з усіх сил, щоб перевершити успіх минулого ефіру.

Телеведуча Леся Нікітюк і Максим Єжов вже тиждень освоюють техніку вальсу. Незважаючи на те, що Леся травмував лікоть, і лікарі порекомендували їй не тренуватися 3 дні, пара продовжує працювати над своїм номером.

"Танці з зірками": чим здивує другий прямий ефір шоуФото: Леся Нікітюк (прес-служба 1+1)

Цей же танець вибрали їх конкуренти - Денис Берінчик та Катерина Білявська, які будуть виконувати вальс під народну українську пісню. Тому глядачі зможуть оцінити, чий варіант був кращий.

У свою чергу, Michelle Andrade і Женя Кіт не припиняють інтригувати передплатників у соціальних мережах своїм наступним номером, постійно публікуючи відео з тренувань. Цим таємничим танцем стане ліричний хіп хоп. Схожий стиль, але більш енергійний, вибрали собі Павло Зібров і Марія Шмельова.

"Танці з зірками": чим здивує другий прямий ефір шоу"Танці з зірками": чим здивує другий прямий ефір шоу

Фото: Michelle Andrade і Женя Кіт (прес-служба 1+1)

Тренер Аніта Луценко та її партнер Олександр Прохоров, які зовсім недавно запустили танцювальний флешмоб, готуються до пристрасного аргентинського танго. Микола Тищенко з танцівницею Наною продемонструють телеглядачам інший варіант цього танцю - не менш цікаве класичне танго.

Маша Єфросиніна та Максим Леонов підготували для телеглядачів нову танцювальну історію. В цьому ефірі вони будуть підкорювати серця шанувальників запальною самбою.

"Танці з зірками": чим здивує другий прямий ефір шоу

Фото: Маша Єфросиніна та Максим Леонов (прес-служба 1+1)

Пара Оксани Марченко і Дмитра Чапліна вибрали стиль ф'южн, в якому можна буде розгледіти кілька танців відразу.

Злата Огниевич і Дмитро Жук надихнулися запальним джайвом і репетирують свою інтерпретацію. Павло Вишняков і Юля Сахневич затанцюють в ритмі сальси.

А ось Слава Камінська разом з танцюристом Ігорем Кузьменко в минулому ефірі не виступали із-за сильної травми, яку співачка отримала під час репетицій першого номера. Чи вийде пара на паркет в цей раз, ми дізнаємося найближчим часом.

"Танці з зірками": чим здивує другий прямий ефір шоу

Фото: Слава Камінська та Ігор Кузьменко (прес-служба 1+1)

Лідерам минулого ефіру Руслану Сенічкіну і його партнерці Яні Цибульська трохи важче. Вони готуються здивувати телеглядачів темпераментним фокстротом, який славиться складною технікою виконання.

"Танці з зірками": чим здивує другий прямий ефір шоу"Танці з зірками": чим здивує другий прямий ефір шоуФото: Руслан Сенічкін та Цибульська Яна (прес-служба 1+1)

Нагадаємо, виступ Миколи Тищенка на "Танцях з зірками" викликало неоднозначну реакцію в мережі. Навіть прихильники Миколи відзначили, що його виступ було "занадто вульгарним". "Друзі, читаю ваші коменти і просто дивуюся! Ну невже ви думаєте, що я буду всім кричати, що я альфа-самець? Я вживаюся в образ. Це був танець і завдання", - пояснив свою поведінку Тищенко.

Раніше Злата Огневич заінтригувала підготовкою до "Танцям з зірками". При цьому співачка опублікувала кілька відео, на яких разом зі своїм партнером по танцях Дмитром Жуком розучує нові рухи.

До речі, раніше STYLER писав, як пройшов перший ефір танцювального шоу в матеріалі: "Альфа-самец" Тищенко, пристрасна Єфросиніна і вальс від Марченко: як пройшов перший ефір "Танців з зірками".

Танці з зірками 2018": як пройшла пре-паті у зв'язку з офіційним запуском нового сезону (відео: STYLER)