ua en ru

Якщо Х виграє вибори - я емігрую з країни: Супрун зробила сильну заяву

Якщо Х виграє вибори - я емігрую з країни: Супрун зробила сильну заяву Супрун перед виборами 2019 розкритикувала українців (фото: РБК-Україна)

Уляна Супрун вважає, що українці не мають покладатися на месію і чекати, що за них все вирішать

Уляна Супрун заявила, що її бере злість, коли вона зустрічає реакцію українців, виражену в бажанні покинути країну, якщо на виборах переможе певний кандидат. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці.

В. о. міністра охорони здоров'я розповіла історію її бабусі і дідуся, що емігрували з України в 40-х роках минулого століття. Вони втекли від розстрілів чи заслання в Сибір. А такому рішенню передувала боротьба за Українську самостійну соборну державу проти найстрашніших імперій ХХ століття.

"Якщо Х виграє вибори - я емігрую з країни". Коли я читаю подібну реакцію на ті чи інші соціологічні опитування або політичні прогнози, мене завжди бере злість", - написала Супрун.

Очільниця МОЗ вважає, що не можна бути песимістами, опускати руки та скиглити. При чому, велика кількість українців ментально втікає з країни, фізично залишаючись тут, і не борються за свої мрії. Незважаючи на те, що в них є можливість жити в незалежній державі, яку кров'ю виборювали наші предки.

Якщо Х виграє вибори - я емігрую з країни: Супрун зробила сильну заяву

Супрун перед виборами 2019 розкритикувала українців (фото: facebook.com/ulanasuprun)

"Українці, які не довіряють один одному, вірять у месій, живуть горизонтом планування в декілька місяців, постійно сваряться щодо того "хто?", а не "для чого?" чи "як?", чекають швидких глобальних змін, мріють про краще життя за кордоном - ідеальні українці для Кремля", - вважаэ Супрун.

Таких українців, вважає Супрун, легко підкорити, змусити вагатись, сумніватись та постійно чекати на приход месії.

Нам варто створювати країну вільних людей, які будують ефективні інституції, вміють довіряти одне одному та об’єднуватись, дотримуються правил та воюють за справедливість. Така країна не може бути зруйнована навіть найпесимістичнішими результатами будь-яких голосувань на виборах, - вважає міністр.

Вона порадила перестати сумніватись в самих собі, не покладатися на політиків, а будувати майбутнє своїми руками.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що перед виборами президента України країну накриють магнітні бурі. Це може стати причиною загострення хвороб і поганого самопочуття українців.

Також ми повідомляли, що доктор Комаровський висловив свою думку щодо виборів та закликав українців більш серйозно ставитися до процедури обрання. На його думку, кожен українець має прийти на вибри та проголосувати.