ua en ru

$70 тисяч і ти голова: у Києві шахрай торгував посадами

$70 тисяч і ти голова: у Києві шахрай торгував посадами Фото: Посвідчення, яке знайшли у злочинця (facebook.com)

У злочинця під час затримання виявили посвідчення помічника одного з чиновників

Шахрай пропонував влаштувати чоловіка на посаду голови Державного агентства лісових ресурсів України за $70 тис. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Зловмисника затримали працівники прокуратури та СБУ відразу після того, як він отримав гроші. Крім вилученого посвідчення, в ході обшуків у шахрая виявили багато іншого "цікавого" майна.

$70 тисяч і ти голова: у Києві шахрай торгував посадами$70 тисяч і ти голова: у Києві шахрай торгував посадами$70 тисяч і ти голова: у Києві шахрай торгував посадами$70 тисяч і ти голова: у Києві шахрай торгував посадами$70 тисяч і ти голова: у Києві шахрай торгував посадами$70 тисяч і ти голова: у Києві шахрай торгував посадами

Фото: Вилучене майно у шахрая (facebook.com)

"У ході обшуків правоохоронцями було виявлено та вилучено велику кількість зброї, спецзасоби, форму співробітників правоохоронних органів, генеральські погони, безліч нагород і шеврони спецзагону "Гюрза", підроблені номерні знаки, підроблене посвідчення чиновника, закривавлену биту", - йдеться в повідомленні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Нещодавно під час обшуку "коп" вкрав з квартири $12 тис. Нечистий на руку поліцейський виніс з будинку потерпілих коробку з їхніми заощадженнями.