ua en ru

55 на біцепс: "коп" з Харкова встановила новий рекорд світу з пауерліфтингу

55 на біцепс: "коп" з Харкова встановила новий рекорд світу з пауерліфтингу Фото: Юлія Герус (facebook.com/patrolpolice.gov.ua)

У поліцейської вже є третій розряд в легкій атлетиці

У Харкові жінка-"коп" встановила новий рекорд світу з пауерліфтингу. Поліцейська Юлія Герус підняла штангу вагою 55 кілограмів. Це сталося в місті на вихідних, повідомляється на сторінці "Патрульна поліція України" Facebook.

У Юлії вже є третій розряд з легкої атлетики. Також вона є рекордсменкою світу і України з пауерліфтингу, кандидатом у майстри спорту з в армспорту та академічного веслування.

"П'ятдесят п'ять на біцепс: новий рекорд України з пауерліфтингу встановила патрульна поліцейська Харкова! Вражаюче подія сталася протягом вихідних. Патрульна поліцейська Герус Юлія встановила новий рекорд України по дисципліні підйому штанги (55 кг) на біцепс. Дівчина є рекордсменкою світу і України з пауерліфтингу, кандидатом у майстри спорту з в армспорту та академічного веслування, де входила до Національної збірної України, а також третій розряд у легкій атлетиці", - сказано в повідомленні.

"Коп" розповіла, як вона потрапила в поліцію.

"Завдяки спорту я розумію, що таке дисципліна і відповідальність. Представляючи нашу країну на міжнародних змаганнях, мені завжди хотілося, щоб і наші громадяни додержувалися законів і більш відповідально ставилися до свого життя та життя оточуючих. Дізнавшись про набір в патрульній поліції, я не вагаючись подала заявку і пройшла ", - розповіла Юлія.

55 на біцепс: "коп" з Харкова встановила новий рекорд світу з пауерліфтингу

Скріншот (facebook.com/patrolpolice.gov.ua)

55 на біцепс: "коп" з Харкова встановила новий рекорд світу з пауерліфтингуФото: Герус Юлія (facebook.com/patrolpolice.gov.ua)

Нагадаємо, що у Києві жінка викликала "копів" з-за цілуються парочки.