ua en ru

Активісти прибрали Лису гору в Києві після табору ромів (фото)

Активісти прибрали Лису гору в Києві після табору ромів (фото) Фото: facebook.com/c14.news.reserve

Націоналісти позбирали сміття з історичної місцевості

У Києві представники націоналістичної організації С14 прибрали територію Лисої гори, звідки нещодавно вигнали ромів та спалили їх табір. Про це повідомили на сторінці "C14 news - резерв" в соцмережі Facebook.

Нагадаємо, Лиса гора – історична місцевість столиці України, розташована у Голосіївському районі.

"Щодо прибирання на Лисій горі. Ми досягли того, що там стало чистіше, а жителям Києва безпечніше. Під час прибирання ромського табору смітник був безлюдний. Учора С14 провели завершальне прибирання на Лисій горі смітника, який утворили роми", - повідомили в організації.

Активісти прибрали Лису гору в Києві після табору ромів (фото)

Фото: Прибирання Лисої гори (facebook.com/c14.news.reserve)

"Наші активісти проводять прибирання Лисої гори вже більше п'яти років. Ніякі спроби прикрити вирубки та смітники в зеленій зоні питаннями національності нас не зупинять. Ні марсіани, ні роми, ні крисіяни не будуть порушувати права громадян України", - відзначили у спільноті націоналістів.

Активісти прибрали Лису гору в Києві після табору ромів (фото)Активісти прибрали Лису гору в Києві після табору ромів (фото)Активісти прибрали Лису гору в Києві після табору ромів (фото)Активісти прибрали Лису гору в Києві після табору ромів (фото)Активісти прибрали Лису гору в Києві після табору ромів (фото)

Фото: Прибирання Лисої гори (facebook.com/c14.news.reserve)

"Якщо хтось вважає, що С14 порушило закон, то це ваше право. Контролюйте поліцію. Буде розслідувано всі сутички і хто їх розпочав. Ми все сказали по темі. Наші активісти ловили велокрадіїв, грабіжників магазинів на Голосієво. Зупиняли попри хамство і упертість розпивання алкоголю та куріння на дитмайдачиках. Переважно ці порушники були громадянами України. С14 не дивиться в паспорт. Нас цікавить чистота і порядок для українців", - додали в мережі.

Активісти прибрали Лису гору в Києві після табору ромів (фото)

Скріншот поста (facebook.com/c14.news.reserve)

Раніше повідомлялося, що у Києві націоналісти спалили табір ромів.

21 квітня представники націоналістичної організації С14 знищили табір ромів, який розташовувався на Лисій горі в Києві.

До речі, С14 напали на скандальну Вітренко та її соратників.

Хайп-таксі # 19: ваше ставлення до спалення табору ромів (відео: РБК-Україна)