Американський астронавт розповів, чому взяв з собою на МКС прапор України

STYLERLIFE        12.11.2017 - 20:00
Фото: Ренді Бресник (You Tube/Голос Америки. На українському)
Фото: Ренді Бресник (You Tube/Голос Америки. На українському)

У американського астронавта з України не тільки прапор

Американський астронавт NASA Ренді Бресник розгорнув на міжнародній космічній станції два прапори – американський і український. Під час телемосту з Києвом Бресник розповів про походження прапора. Про це повідомляє You Tube-канал "Голос Америки. На українському".

Зв'язок американського астронавта з Києвом відбувся на початку листопада. Модератором зустрічі була посол США в Україні Міла Йованович.

Гості студії ставили свої питання Ренді Бреснику. Зокрема, українська публіка поцікавилася, звідки у американського астронавта український прапор і чому він привіз його з собою на міжнародну космічну станцію.

"Цей прапор у мене з минулого року, я отримав його в Дніпрі, коли там був зі своєю родиною. Там народився мій син. І тому ми повернулися туди всією сім'єю, провели кілька днів у Новомосковську, а потім ще кілька днів у Києві. Ось звідти у мене прапор. Я взяв його з собою. І я планую його привезти з собою назад", - сказав Бресник.

Крім того, астронавт розповів за чим він найбільше сумує, коли знаходиться у відкритому космосі.

"Я сумую за запахами, за зміною температур і погодних умов, за різною їжею, яку люблю. Але найбільше, звичайно, сумую за спілкуванням з людьми, особливо за тими, кого люблю", - поділився американський астронавт.

Всім, хто був присутній на телемості, Ренді Бресник побажав знайти ту науку, яка буде надихати їх і до якої у них буде пристрасть.

"Ті, хто згодом стали астронавтами – любили те, що вони робили. Ми всі хочемо дізнаватися щось нове, ми вивчаємо нові речі кожен день. І не має значення в якій сфері – геологія, математика або природні науки. Потрібно просто любити те, чим займаєшся", - сказав Бресник і додав, що у вільний від сонячного затемнення час, він фотографує нашу прекрасну планету.

Відео: Астронавт NASA відповів на питання українців (YouTube/ Голос Америки. На українському)

Рендольф Джеймс Бресник - американський астронавт NASA. Полковник ВПС США (на 2010 рік). Учасник одного польоту на "Спейс шаттл" - STS-129, провів у космосі 10 діб 19 годин 16 хвилин 13 секунд (до 2017 року). Здійснив п'ять виходів у відкритий космос.

До речі, 13 листопада українці зможуть спостерігати незвичний парад планет.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top