ua en ru

Бабуся-хіпстер з України розкрила секрет своєї молодості

Бабуся-хіпстер з України розкрила секрет своєї молодості Фото: Алла Рогозіна (Степанида Колір)

Яскрава пенсіонерка займається танцями та катається на сноуборді

58-річна зірка Instagram Степаніда Колір (Алла Рогозіна) розповіла, чим займається на пенсії.

Секретами активного життя вона поділилася в ефірі програми "Сніданок з 1+1".

Алла Рогозіна прокидається з світанком і починає свій день з медитації.

Після години медетації вона готує онуку до школи, а потім близько чотирьох годин займається улюбленим хобі – вишиванням.

За словами Степаніди, саме онука наштовхнула її на створення яскравого образу.

"Онучка і дочка, вони разом мене наштовхнули на цей образ. Я погодилася. Мені було цікаво. Це внутрішній стан, треба було якось його висловити, якось показати людям, що не страшно старіти. Що на пенсії життя не закінчується, воно тільки починається", - розповіла жінка.

58-річна Рогозіна з дитинства мріяла пірнути в океан з аквалангом і займатися хіп-хопом. Жінка вже відвідала майстер-клас з танців.

"Хіп-хоп це теж мрія мого дитинства. В дитинстві мене батьки не водили на танці. Не було тоді такої можливості та хіп-хопу не було... Це дуже круто, це адреналін, це супер. Як каже моя внучка "відрив голови", - розповіла пенсіонерка.

За часів Радянського Союзу вона навчалася на юридичному факультеті та працювала в прокуратурі, а потім почала займатися приватним бізнесом.

На її думку, яскраве життя – дороге задоволення.

"В спортзали я ходжу по можливості, якщо є можливість, є заощадження. Ось снуди зв'язала пару штук. Якщо я продала – у мене є гроші, я йду в спортзал. Якщо ні, то дочка мене водить, запрошує на піцу, бургер", - поділилася Рогозіна.

Також Степанида витрачає гроші на яскраву одяг.

"Для мого віку все таке темне, сіре. Я люблю таке, щоб душа співала", - сказала вона.

Яскрава мрійниця і зірка Instagram вже відвідала майстер-клас з катання на сноуборді і не збирається зупинятися на досягнутому.

Бабуся-хіпстер з України розкрила секрет своєї молодостіБабуся-хіпстер з України розкрила секрет своєї молодостіБабуся-хіпстер з України розкрила секрет своєї молодості