ua en ru

Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"

Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки" Фото: Авдіївська "промка" (facebook.com/sergei.loiko)

На знімках зображено, що зараз відбувається в цьому місці

Журналіст, письменник і фотограф "кіборгів" в зруйнованому Донецькому аеропорту Сергій Лойко зробив серію знімків з авдіївської "промки". Фотографії він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"

Скріншот поста (facebook.com/sergei.loiko)

"Люба, у мене все круто. Прикинь, в Маріуполі п'ємо пиво з пацанами. Тиша. Втомилися від ніфіганеробиння. Я стільки в житті не спав. Сьогодні навіть в морі купалися. Вода походу холодна. Навіть зараз мурашки. Люблю тебе". "Промка". Авдіївка. Зараз", - підписав автор один з своїх знімків.

Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"Бездомні коти і повна розруха: в мережі показали фото авдіївської "промки"

Фото: Авдіївська "промка" (facebook.com/sergei.loiko)

На фотографіях показано, що зараз відбувається в авдіївській "промке". Серед розрухи ходять українські бійці, що залишилися від будівель стінах туляться бездомні коти.

Раніше у мережі показали історичні фото Донецького аеропорту.

Фотограф зняв українських бійців прямо під час захисту аеропорту три роки тому.

"Три роки тому я зняв дуже багато кадрів в аеропорту. Досі ніяк не можу розібрати всі. Ось ще одне", - прокоментував автор фотографій.

В кінці жовтня 2014 року Сергій Лойко провів чотири дні в оточеному бойовиками Донецькому аеропорту серед українських військових і добровольців.

До речі, "киборгов" нагородили за оборону Донецького аеропорту.

"Ці нагороди довго шукали своїх герої. Ми по всій Україні шукаємо тих, хто захищав аеропорт, і нагороджуємо медалями "За оборону Донецького аеропорту". Зараз черга дійшла до Полтавщини", – розповіла організатор заходу, доброволець з позивним "Сова".