ua ru

"Боже, царя храни": священик на Київщині привітав Володимира Путіна

"Боже, царя храни": священик на Київщині привітав Володимира Путіна Фото: Свято-Троїцький Іонінський монастир (orthodox.kiev.ua)

Богослужитель у Нещерові виявився таємним шанувальником президента РФ

Отець Тихон із скиту Іонинського монастиря (відноситься до Української православної церкви Московського патріархату) в Нещерові Київської області привітав президента Росії Володимира Путіна з днем народження. Про це у своєму Facebook повідомив керуючий Чернігівською єпархією Української православної церкви Київського патріархату Євстратій Зоря.

"Батько Тихон (у миру – Євген Юрійович Невидимов) із скиту Іонинського монастиря в Нещерові на Київщині сердечно вітає Путіна з днем народження. А його побратим Мойсей з афонського монастиря Дохіар приєднується до привітань. Московський Патріархат в Україні. Замальовка з життя", - написав Зоря.

Зазначимо, що у вересні в УПЦ МП скаржилися на відсутність реакції влади на "десятки випадків рейдерських захоплень культових споруд, незавершеність слідчих дій для виявлення тих, хто здійснив у Києві 11 підпалів православних храмів. У тому ж зверненні було висловлено обурення у зв'язку з "розпалюванням релігійної ворожнечі" з боку окремих політиків і посадових осіб при проведенні Всеукраїнського Хресного ходу.

А тим часом блогер Богдан Процишин опублікував в соцмережі створені ним стилізовані під ікони портрети українських політиків.