ua en ru

В "ДНР" священики УПЦ МП лякають парафіян байками про "американські чіпи"

В "ДНР" священики УПЦ МП лякають парафіян байками про "американські чіпи" Колаж РБК-Україна

"Українці отруїли воду Донбасу американськими чіпами"

Священики УПЦ МП на тимчасово непідконтрольній Україні території Донбасу поширюють чутки, які дискредитують українську владу і налаштовують людей проти біометричних паспортів та українських військових. Про це повідомляють дані групи "Інформаційний опір".

За даними "Інформаційного опору", одразу в кількох парафіях православної церкви Московського патріархату на території, тимчасово контрольованої бойовиками "ЛДНР" священики лякають парафіян байками про шкідливі дії американських шпигунів і диверсантів.

Ось одна з байок: "Українці отруїли воду Донбасу американськими чіпами, донеччани п'ють воду і труяться - чіпи залишаються всередині. Вийняти їх з живота неможливо. Люди спочатку стануть одержимими, втратять Святий Дух, потім перетворяться в кіборгів і втратять Благодать Божу...".

Примітно, що багато віруючі вірять в цы так звані "проповіді", по місту повзуть різноманітні чутки, які обростають ще більш смішними подробицями.

Нагадаємо, що УПЦ МП вважає, що з допомогою чіпів в паспортах можна впливати на віруючих. Ієрархи Московського патріархату звернулися до керівництва України з приводу біометричних паспортів, де фактично не одобрили їх введення.