Додати зірку і колоски: байкер Хірург попросив Путіна змінити герб Росії

STYLERLIFE        29.11.2016 - 09:15
Фото: Байкер Хірург (ipukr.com)
Фото: Байкер Хірург (ipukr.com)

Улюбленець Путіна байкер Хірург звернувся до президента РФ з пропозицією

Лідер мотоклубу "Нічні вовки" Олександр Хірург Залдостанов звернувся до президента Володимира Путіна з пропозицією розглянути можливість доповнити герб Росії зіркою Перемоги і обрамленням з колосків. Про це повідомляє RT.

Згідно з поданим Залдостановим проекту, доповнений державний герб являє собою зображення двоглавого орла в променях сонця і в обрамленні колосся. У верхній частині герба — п'ятикутна зірка Перемоги. В кольоровому зображенні Державного герба Російської Федерації двоголовий орел, сонце і колосся — золоті; зірка — червона, обрамлений золотою облямівкою".

"Герб Росії — це символ держави, сакральний знак наших минулих та майбутніх перемог. В першу чергу ми повинні закріпити тяглість нашої держави. Нинішній герб — двоголовий орел — це спадкоємність від Російської Імперії. Але ми повинні показати, що родом з СРСР — з гагарінського кидка в космос першого супутника могутньої радянської армії і, звичайно, титанічної, священної перемоги у Великій Вітчизняній війні. І цей героїчний подвиг, зірка Перемоги, знайшла своє відображення на нашому гербі", — розповів Залдостанов.

Нагадаємо, Кортнєв осадив путінського байкера за безглузді образи.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top