В Донецькій області дитина випала з вікна 4-го поверху

STYLERLIFE        23.08.2017 - 10:56
Фото: Вікно (pixabay.com pexels)
Фото: Вікно (pixabay.com pexels)

На теперішній час стан хлопчика медики оцінюють як важкий

У Покровську Донецької області в результаті падіння з четвертого поверху був важко травмований шестирічний хлопчик. Про це повідомляє прес-служба поліції регіону

"Повідомлення про подію надійшло до чергової частини Покровського відділу поліції з приймального покою медичного закладу близько 21.00 години. Під час перевірки було встановлено, що дитина знаходилася у спальній кімнаті 4-го поверху. У цей час його 40-річна мати, залишивши хлопчика без нагляду, готувала у кухні вечерю. Вікно було відкрите, тож хлопчик, намагаючись подивитись на вулицю, випав", - сказано в повідомленні.

Сусіди, які знаходились у дворі дому одразу викликали швидку медичну допомогу. Хлопчик з чисельними травмами голови та переламами ребер був доставлений до лікарні. На теперішній час його стан медики оцінюють як важкий.

Інформація за даним фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 166 "Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування" Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що в Одесі 5-річна дитина загинула, випавши з вікна 11-го поверху.

Теги: дитина
On Top