ua en ru

"Якщо б я ще нюхав кокаїн": Саакашвілі "зізнався", що дихає вогнем і літає на мітлі

"Якщо б я ще нюхав кокаїн": Саакашвілі "зізнався", що дихає вогнем і літає на мітлі Фото:Михайло Саакашвілі (Євген Кравс / УНІАН)

Він з іронією підкреслив, що у нього стільки енергії, що не знає, куди її подіти

Михайло Саакашвілі звинуватив деякі українські видання в тому, що вони, використовуючи російських пропагандистів, дискредитують його. Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в Facebook.

Михайло прокоментував інформацію про те, що він нібито спалив орендований будинок в місті Козин Київської області.

"Олігархічні ЗМІ перевозбудились. А ще я дихаю вогнем як справжній дракон і літаю по ночах на мітлі над Козином і Конча-заспою. Ну а для себе я зрозумів, що олігархи, мабуть, запросили російських пропагандистів, так як наркотики і оргії це суворо по їх частини. Якщо б я додатково ще нюхав кокаїн, вам би мало не здалося", - написав Саакашвілі.

Він з іронією підкреслив, що у нього стільки енергії, що не знає, куди її подіти.

"Якщо б я ще нюхав кокаїн": Саакашвілі "зізнався", що дихає вогнем і літає на мітлі"Якщо б я ще нюхав кокаїн": Саакашвілі "зізнався", що дихає вогнем і літає на мітлі

Скріншот поста (facebook.com/SaakashviliMikheil)

Нагадаємо, що Михайло Саакашвілі заявив про блокування його сторінки СБУ в соціальній мережі. Він написав, що хакери СБУ і багато провайдерів за вказівкою СБУ заблокували його Facebook-сторінки.

Також повідомлялося про те, що Саакашвілі з задоволенням гуляє на дні народження Дмитра Гордона, в той час як люди, яких він покликав на революцію, мерзнуть на вулицях. Святкування відбувалося в шикарному готелі Києва Premier Palace і тривало до п'яти ранку.

Раніше відомий блогер Павло Бондаренко показав продажних активістів під Києвом, які за 200 гривень стоять з плакатами. У Вінниці та Яготині (Київська обл.) активісти почали блокувати об'єкти компанії Roshen, яка належить президентові України Петру Порошенку. Тим самим вони висловлюють протест проти блокування реалізації антикорупційних ініціатив.