ua en ru

Гендиректор Lauffer Group побажав збірній України з хокею перемоги на домашньому чемпіонаті світу

Гендиректор Lauffer Group побажав збірній України з хокею перемоги на домашньому чемпіонаті світу Фото: Збірна України з хокею

Керівник Lauffer Group від імені групи компаній побажав нашій збірній в київському Палаці спорту оформити путівку у вищий дивізіон

Група компаній Lauffer Group стала офіційним партнером збірної України з хокею на турнірі, який пройде з 22 по 28 квітня в київському Палаці спорту. Про це стало відомо із заяви директора Lauffer Group Віталія Балихіна.

"В хокей грають справжні чоловіки. Саме тому для Lauffer Group пропозицію стати офіційним партнером чемпіонату світу з хокею було знаковим. Адже це не просто спортивні змагання. Це символ сили, цілеспрямованості та відваги українців, які сьогодні стають єдиним патріотичним народом у всіх галузях, по всіх куточках нашої країни", – розповів генеральний директор компанії Віталій Балихін.

alt

Рішення підтримати українських спортсменів у їх прагненні повернутися в еліту світового хокею було прийнято мажоритарієм Lauffer Group Олександром Лещинським. Олександр Олегович переконаний, що "перемоги наших спортсменів вселяють віру у всіх нас. А віра – безцінна". Тому Lauffer Group прийняла рішення підтримати проведення чемпіонату світу з хокею в ювілейний 2017 рік, коли Національній хокейній лізі, в якій грало багато легендарних українців, виповнюється 100 років.

"Очікуємо аншлаги на всіх п'ятнадцяти матчах і бажаємо нашим хлопцям потрапити в еліту світового хокею", – заявив Віталій Балихін.

Керівник Lauffer Group від імені групи компаній побажав нашій збірній в київському Палаці спорту оформити путівку у вищий дивізіон, щоб там зійтися в турнірі з найсильнішими командами світу.

Нагадаємо, що Lauffer Group – соціально орієнтована група компаній, що спеціалізується на виготовленні борошна та хлібобулочних виробів. Її принципова позиція – не підвищувати цін на продукцію без економічного обґрунтування. Підприємства Lauffer Group виділяють 10 тонн готової продукції в місяць на потреби вимушених переселенців, дитячих будинків та інших незахищених верств населення.