ru ua

Герой України врятував 106 осіб під Дебальцевим

Герой України врятував 106 осіб під Дебальцевим Володимир Гринюк (Кадр з відео YouTube/5 канал)

Боєць АТО розповів про службу в ЗСУ

Герой України Володимир Гринюк здійснив справжній військовий подвиг, за який отримав найвищу українську державну нагороду - орден "Золотої Зірки" та звання Герой України. Про це повідомляє "5 канал".

Повідомляється, що завдяки рішучим діям цього офіцера в лютому 2015 року, під час зачистки населеного пункту Логвиново в Донецькій області, штурмова група захопила частину села. Володимир Гринюк знищив три одиниці бронетехніки противника і близько 30 бойовиків. Вже пораненим, продовжив керувати зведеним підрозділом. Після цього, Володимир продовжує службу в Збройних силах.

Боєць згадує, що з 2014 року в армії багато чого змінилося. За його словами, з тих пір бійці навчилися добре робити свою роботу. Але військова бюрократія - не зникла.

Найвищу військову нагороду Володимир Гринюк отримав у 2015-му році. За операції під Дебальцевим. Там він "зловив" чотири осколки - два отримали, а два так і залишилися. Спалив кілька російських танків і вивів з оточення більше 100 бійців.

"Бій почався з семи ранку і тривав до четвертої вечора. Тоді у мене було два "двухсотих", сім "трьохсотих". Витягли тоді 106 осіб. Ми їм коридор робили", - згадує боєць.

Відео: Герой України врятував 106 осіб під Дебальцеве (youtube.com/5 канал)

Але, незважаючи на подвиг, і отриману нагороду, ніяких привілеїв від держави він не отримує.

"Ніяких пільг, нічого немає. Знову ж таки - житло дають, нібито, але воно не тієї якості, що ми очікували", - розповів Гринюк.

Нагадаємо, у Житомирі попрощалися із загиблим снайпером АТО: люди встали на коліна.