ru ua

Гиперлуп в диму: експрес в Бориспіль двічі зламався за одну поїздку

Гиперлуп в диму: експрес в Бориспіль двічі зламався за одну поїздку Колаж РБК-Україна

Усі пасажири, в тому числі і діти, надихалися незрозумілим димом

Київський експрес, який курсує між столицею та аеропортом "Бориспіль", знову вийшов з ладу. Про це повідомив пасажир експресу Андрій Охота на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Інцидент стався в середу ввечері, 30 січня, під час рейсу з аеропорту "Бориспіль". Андрій Охота повідомив, що поломка сталася через 20 хвилин і у вагоні почалася невелика паніка, так як у багатьох пасажирів були квитки на поїзд.

"Гиперлуп зламався. Від'їхали від аеропорту і через 20 хвилин він "крякнув". Поряд зі мною люди, у яких є квитки на інший потяг, і у них всі шанси не встигнути на нього. Людей дуже багато, набито як балтійської кільки", - написав користувач.

Фото (facebook.com/Андрій Охота)

Вимушена зупинка тривала близько півгодини і експрес знову рушив у бік столиці. Як повідомив пасажир, незабаром він знову зупинився і вагон заповнився димом.

В коментарях зазначено, що цим димом дихали всі пасажири, в тому числі і маленькі діти.

Незабаром Андрій Охота розмістив невелике відео на своїй сторінці повідомив, що шлях від "Борисполя" до залізничного вокзалу зайняв близько двох годин, замість обіцяних 35 хвилин.

Користувачі в мережі почали жартувати про те, що скоро потрібно буде в полі поставити кіоски з шауромой для любителів постійних поломок експреса.

Гиперлуп в диму: експрес в Бориспіль двічі зламався за одну поїздкуГиперлуп в диму: експрес в Бориспіль двічі зламався за одну поїздкуГиперлуп в диму: експрес в Бориспіль двічі зламався за одну поїздку

Скріншоти (facebook.com/Андрій Полювання)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що журналіст показав жахи міжнародного поїзда "Укрзалізниці".

А також розповідали про те, що директор "Рилейда" назвав абсурдними звинувачення у розкраданнях на будівництві бориспільського експреса.