Головний архітектор столиці заявив, що Генплан Києва застарів ще у 2015 році

Головний архітектор столиці заявив, що Генплан Києва застарів ще у 2015 році
Фото: Батьківщина-мати

Експерт вважає за необхідне прийняти новий Генплан міста

Головний архітектор Києва Олександр Свистунов заявив, що чинний Генеральний план столиці застарів ще в 2015 році, через що вкрай необхідно ухвалити новий Генплан міста. Про це директор Департаменту містобудування та архітектури повідомив під час брифінгу, передає "Укрінформ".

"Стосовно Генерального плану - це дуже болюча і резонансна тема. Наше місто відстає, бо в нас не прийнято ще новий Генеральний план. Ми живемо по діючому Генеральному плану, який є застарілим, по своїм показникам, по транспорту, по інфраструктурі. Ми пережили те, що в нас було заплановано на 2025 рік. Ми вже в 2015 році мали показники, які перевищували ті, які були закладені на 2025 рік. Тому необхідність прийняття Генерального плану - є пріоритетом для Департаменту архітектури і для міста", - сказав Свистунов.

Головний архітектор столиці заявив, що Генплан Києва застарів ще у 2015 роціФото: Чинний генеральний план Києва

Він стверджує, що Генеральний план міста не буде прийнятий без затвердження історико-архітектурного опорного плану.

"Історико-архітектурний опорний план - це найважливіший документ, який є регламентуючим документом стосовно нашої культурної спадщини. Цей документ має на сьогодні велику кількість правок та зауважень, він обробляється і я сподіваюся, що вже до початку літа ми будемо мати документ, який ми зможемо представити та відправити на затвердження до Міністерства культури. Цей документ є основним для розробки зонінгу, цей документ нам дуже потрібний, він є регламентуючим по забудові, а також він є основною складовою нашого Генерального плану. Тобто наш новий проект Генерального плану ми зможемо з вами побачити тільки після того, як ми зрозуміємо, що в нас відбувається з комплексною інфраструктурою", - зауважив головний архітектор.

До речі, голова "Київавтодору" Олександр Густєлєв подав у відставку у зв'язку з обвалом мосту в Києві.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся