ru ua

"Без привілеїв": Марина Порошенко розповіла, де будуть вчитися дочки президента

"Без привілеїв": Марина Порошенко розповіла, де будуть вчитися дочки президента Фото: Марина Порошенко з дітьми (facebook.com/petroporoshenko)

Перша леді України пообіцяла, що вони повернуться після навчання в Україну

Перша леді України Марина Порошенко повідомила, що дочки президента Євгенія і Олександра будуть навчатися у Великобританії, передає "Інтерфакс".

За словами Марини Порошенко, дівчата склали іспити з високими результатами, і батьки дали їм можливість обрати майбутню професію.

Вона зазначила, що Євгенія і Олександра будуть вчиться в Лондоні, однак вступили вони в різні навчальні заклади. Олександра вступила в найбільший вуз Лондона - " London City Univercity, вона обрала факультет Славістики та Східної Європи, де буде вивчати економіку. Вартість навчання – 20 тисяч фунтів на рік. А на проживання піде 15 тисяч фунтів.

Євгенія вибрала Лондонський університет мистецтв, де буде вивчати анімацію. Вартість навчання – 19 тисяч в рік, а проживання буде коштувати стільки ж, скільки і в Олександри.

"Дочки вступили в University of the Arts in London і University College London на спеціальності "Анімація" і "Економіка". У цьому рішенні ми підтримали їх, щоб надати можливість дівчаткам самостійно отримати професію на загальних умовах — без привілеїв, що вони діти президента України", — розповіла вона.

Вона зізналася, що вони з чоловіком пишаються своїми дітьми і пообіцяла, що після закінчення навчання, Євгенія та Олександра повернуться працювати в Україну.

"Ми, як батьки, ними пишаємося. Хочу акцентувати, що після отримання освіти вони планують повернутися в Україну і працювати на благо українського народу", — додала перша леді.

До речі, раніше ми повідомляли, як отримати відшкодування витрат на освіту.

А також писали про те, що експерт розповів, як боротися з поборами в школах.

Відео: РБК-Україна