"Тут щось не так": Державний Інститут нацпам'яті фінансується краще, ніж ціле Міністерство

Державний Інститут нацпам'яті фінансується краще, ніж ціле Міністерство
Фото: Будівля Інституту нацпам'яті

Фінансування та штат Українського інституту національної пам'яті практично вдвічі більше, ніж у Міністерства інформполітики України

Стало відомо, скільки грошей держава виділяє на Український інститут національної пам'яті. Про це написав український блогер Клим Браткивский на своїй сторінці в Facebook.

Міністерство інформаційної політики України, а також Український інститут національної пам'яті відповіли на інформаційний запит блогера про фінансування. Виявилося, що кількість працівників в Міністерстві інформполітики становить 20 осіб, розмір фінансування з держбюджету в 2016 році становив понад 4 млн гривень, а середня зарплата на людину в рік - 12 590 тис гривень. В Інституті нацпам'яті навели більш значні цифри - у них працює близько 40 працівників, а от середня зарплата в рік становить понад 137 тис. гривень.

"Виходить так, що Український національний інститут національної пам'яті фінансується краще, ніж ціле Міністерство інформаційної політики України. І штат в два рази більше. Тут щось неправильно", - написав блогер на своїй сторінці.

 

Виходить так, що Український національний інститут національної пам'пам'яті фінансується краще, ніж ціле Міністерство інформаційної політики України. І штат у двічі більший. Тут щось неправильно.

Опубліковано Klym Bratkivskyi 22 березень 2017 р.

Читайте також, біля дверей Інституту національної пам'яті невідомі залишили похоронний вінок для В'ятровича.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся