ua en ru

Хотіла вирвати серце Богданчику: на Закарпатті у жінку вселилися демони

Хотіла вирвати серце Богданчику: на Закарпатті у жінку вселилися демони Слідство ведуть екстрасенси - на Закарпатті у жінку вселилися демони (колаж РБК-Україна)

Жінка постійно чула голоси - демони підштовхували її до страшного злочину

41-річна мешканка Мукачева Закарпатської області останні 11 років страждає від демонів, які постійно її переслідують. Жінка чує голоси, які наказують їй вбити дітей. Екстрасенси з програми "Слідство ведуть екстрасенси" провели власне розслідування.

Підприємиця Оксана має трьох дітей і онука, вона керує невеличким рестораном домашньої кухні "Веронія". Жінка завжди була зразковою господинею і доброю матір’ю.

Останнім часом Оксану бояться її рідні: вона раптом починає плакати, кричати і стає сама не своя. Темна сила не залишає тіло жінки ні на день. Родичі впевнені, що нечиста намагається вбити її дітей її ж руками.

За словами жінки, їй постійно хочеться або відрубати голову наймолодшому сину, або вирвати серце Богданчику.

Слідство ведуть екстрасенси - на Закарпатті у жінку вселилися демони (відео: YouTube/Телеканал СТБ)

Ще 11 років тому Оксана почала чути сторонні голоси. Лікарі обстежили жінку і прийшли висновку, що вона здорова. Оксана об'їздила всі церкви і монастирі Закарпаття, однак священники лише розводили руками.

Екстрасенси з'ясували, що в Оксані живе дуже могутня потойбічна сила. Олена Курилова та Ольга Стогнушенко провели обряд вигнання демонів, щоб допомогти жінці впоратися з проблемою, яка мучить її протягом останнього десятиліття.

Вони з'ясували, що до горя Оксани причетна жінка, пов’язана з церквою. А у дворі жінки вони знайшли закопаним два хрести, які осквернили чорним ритуалом. З'ясувалося, що до ритуалу причетна відьма-веретниця, бабуся Оксани, Ганна, яка таким способом намагалася захистити Оксану. А хрести, закопані у дворі, були зняті з покійників.

А до чорної магії, застосованої до Оксани, причетна Магда, місцева ворожка, теща брата покійного чоловіка Оксани, яка хотіла заволодіти бізнесом жінки.

Нагадаємо, раніше ми писали про історію жінки, матір якої 30 років не випускала її з дому. Усе викрилося після того, як матір жінки померла.

Також ми повідомляли, що в Херсонській області на спортмайданчику школи знайшли тіло 20-річної жінки, яку забили до смерті і розтоптали обличчя.