ua en ru

"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)

"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж) Фото: Акція на Банковій (РБК-Україна)

Під час акції учасникам заборонили користуватися підсилювачами звуку

22 травня у Києві під Адміністрацією президента пройшла акція на підтримку ув'язненого в Росії режисера Олега Сенцова. Нещодавно українець оголосив голодування.

Акція називалася "Досить сидіти", на ній були присутні родичі політв'язнів та громадські активісти. Вимогу люди висували одну - звільнити з російських і кримських в'язниць політичних в'язнів з України.

Учасники акції тримали плакати з написами "9 день голодування", "Свободу кримським ув'язненим", "Свободу в'язням Кремля", #FreeSentsov, іменами затриманих українців у Криму та Росії. До речі, під час акції учасникам заборонили користуватися підсилювачами звуку.

"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)Фото: Акція на Банковій в підтримку політв'язнів (РБК-Україна)

Корреспондент Styler побував на акції і зняв яскраві фото події.


"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)"Досить сидіти": у Києві пройшла акція на підтримку Сенцова (яскравий фоторепортаж)

Фото: Акція на Банковій (РБК-Україна)

Нагадаємо, що в серпні 2015 року Олега Сенцова засудили до 20 років колонії суворого режиму. Його звинуватили нібито у підготовці терактів у Криму. Режисер знаходиться в ямальській ІК-8, неофіційно званої "Білим ведмедем". 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Він заявив, що закінчить її, коли влада РФ звільнять усіх українських політв'язнів.

До речі, російські культурні діячі вимагають звільнити Олега Сенцова.

Коротко про головне за 21 травня (відео: РБК-Україна)