ru ua

"Йти до мети": екс-військовий ВСУ підкорив Говерлу з протезом замість ноги (відео)

"Йти до мети": екс-військовий ВСУ підкорив Говерлу з протезом замість ноги (відео) Фото: ілюстративне фото (РБК-Україна)

Займатися спортом і вести активний спосіб життя ветеран зміг завдяки допомозі благодійних фондів

Колишній український військовослужбовець Андрій Усач, будучи в складі 80-ї аеромобільної бригади, брав участь в обороні Луганського аеропорту і отримав травму, і втратив ногу. Йому встановили протез, і нещодавно Андрій підкорив Говерлу. Відео з сходженням було знято на відео і опублікований на YouTube-каналі "Газета Волинь-нова".

"Йти до мети": екс-військовий ВСУ підкорив Говерлу з протезом замість ноги (відео)

Скріншот: кадр з відео (youtube.com/Газета Волинь-нова)

Екс-військовому передали волонтери майже 67 000 гривень. Суму вдалося зібрати завдяки збору кришечок з пластику. Збір почали трохи більше року тому в рамках акції "Добро жменями" і завдяки спільним зусиллям, які об'єднали два благодійні фонди - "Руевит" (знаходиться за керівництвом Діани Гордійчук) і "Овес". Всього назбирали більше восьми тонн кришечок.

Кошти були передані бійцеві, який проживає на Березнівщини, депутатами-волонтерами Діаною Гордійчук і Тетяною Воронко. І, завдяки сприянню неравнодшных людей, Андрій Усач отримав можливість вести активний спосіб життя і займатися спортом. Вже в недалекому майбутньому чоловік буде представником від України на змаганнях "Invictus games" (Ігри нескорених) у двох дисциплінах: стрільба з лука, веслування на тренажерах.

"Йти до мети": екс-військовий ВСУ підкорив Говерлу з протезом замість ноги (відео)

Скріншот: кадр з відео "Сходження на Говерлу" (youtube.com/Газета Волинь-нова)

Підкорення ж Говерли Андрієм відбулося у суботу, 1 вересня. Він у супроводі та при підтримці товаришів зійшов на найвищу гору в Україні. На вершині воїна зустрічали гучними оплесками та захопленими вигуками. Важко не захопитися витривалістю, мужністю і рішучістю ветерана.

Відео: "Сходження на Говерлу) (youtube.com/Газета Волинь-нова)

До речі, інший ветеран АТО розповів про реабілітації після ампутації ноги.

Раніше ми писали про те, як в мережі показали колишню російську спортсменку, яка воює на Донбасі в лавах ЗСУ.

Нагадаємо, нещодавно розкрили подробиці про загиблого на Донбасі бійця ВСУ.

Відео: РБК-Україна