ua en ru

На Івано-Франківщині безробітні за гроші переводять дітей через дорогу

На Івано-Франківщині безробітні за гроші переводять дітей через дорогу Фото: Дітям особливо важко переходити жваві вулиці (shraibikus.com)

Депутати Рогатинського міськради передбачили необхідні кошти в міському бюджеті

В Рогатині Івано-Франківської області міська рада вирішила залучити безробітних до громадських робіт – їм належить допомагати перейти через дорогу дітям та інвалідам. Про це в інтерв'ю УНІАН повідомила секретар Рогатинського міської ради Галина Богун.

За словами представниці місцевої влади, до прийняття такого рішення депутатів навів недавній ремонт дороги через центр міста.

"Пішоходам часто доводиться гарненько почекати, поки хоч якийсь водій, який азартно розганяється по новому асфальту, зупиниться, щоб пропустити людей на "зебрі", - пояснила Богун.

Оплату праці супроводжуючих планують здійснювати з місцевого бюджету, на що в 2016 році передбачили 12 тисяч гривень.

До участі в експерименті мають намір залучати 8-10 тимчасово безробітних (по 2 людини на пішохідний перехід), які будуть забезпечувати безпеку вразливих категорій людей на переходах вранці до початку уроків у школах, і вдень – під час закінчення навчання. Оплату їх послуг проводитимуть за фактично виконану роботу, вона складе 944,13 гривень в місяць на кожного провідника.

Як повідомлялося, тижнем раніше в Закарпатті знімальну групу Ольги Фреймут нагородили образливою наклейкою за паркування авто на переході.