ru ua

Відомий італійський художник прикрасив муралом фасад дитячої колонії в Кременчуці

Відомий італійський художник прикрасив муралом фасад дитячої колонії в Кременчуці Мурал (Mural Social Club: Back to School)

Художник Millo прикрасив фасад Кременчуцької виховної колонії

Італійська вуличний художник Millo створив мотивуючий мурал на стіні Кременчуцької виховної колонії і дав йому назву "Power of Imagination" або "Сила уяви".

Зазвичай головними героями робіт художника є дружні жителі міст в своїй звичній обстановці, зображені в досить іронічній формі. У його роботах добре простежуються людські почуття, які Millo зображує за допомогою несподіваних речей.

Millo створив мурал "Сила уяви" у своїй унікальній чорно-білої стилістиці з яскравими кольоровими деталями. Головний герой - хлопець, який сидить у власноруч збудованому дерев'яному літаку, акцентуючи увагу на тому, що дитяча уява не має меж і в ній кожен може бути ким завгодно, чи-то пілотом, розробником літаків або астронавтом.

"Сила уяви" - мій новий мурал на дитячій виховній колонії, створений для проекту Mural Social Club: Back to School! Сила уяви - це ключ до нескінченності мрії, що сприяє розвитку нашого власного творчого потенціалу. Сила уяви - це та сила, яка спонукає нас втілювати свої особисті мрії і довіряти життєвим можливостям. Я створив цей мурал з метою надати надію і сили всім тим, хто залишає позаду важкий шлях", - коментує Millo свою роботу.

Відомий італійський художник прикрасив муралом фасад дитячої колонії в Кременчуці

Фото: Мурал у Кременчуці (Mural Social Club: Back to School)

Проект Back to School прагне привнести в повсякденність вихованців колонії більше яскравих кольорів через вуличне мистецтво, адже твори мистецтва, особливо ті, які створені всесвітньо відомими художниками, спонукають до розвитку власного потенціалу як у малюванні, так і в іншій діяльності.

"Можливо, з часом світ побачить результати творчості вихованців колонії на будинках міст різних країн світу", - відзначили в Mural Social Club.

Додамо, що створення мурала художником Millo відбулося в рамках соціального проекту Mural Social Club: Back to School! за ініціативою Дмитра Палієнка, засновника благодійного фонду Sky Art Foundation, та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Mural Social Club: Back to School покликаний надати цінності і значущості самим будівлям, даруючи дітям і підліткам монументальний твір, а також привнести в дитяче мислення більше фантазії для творчого розвитку. Кураторами проекту Back to School виступають Жюльєн Маллан (Франція) і Олег Соснов (Україна).

Раніше португальський художник "оживив" стіни черкаської школи.