ua en ru

Відомий колумніст про емансипацію українців від Росії

Відомий колумніст про емансипацію українців від Росії Фото: Павло Казарін поділився думкою про ставлення українців до Росії (facebook.com/kazarin.pavel)

"Найголовніше - запущений масштабний процес емансипації від Росії"

Відомий колумніст Павло Казарін розповів про процеси в сучасному українському суспільстві та ставлення українців до Росії, поступово менявшемся за роки війни.

На думку Павла ступінчастий процес виглядав так:

"найголовніше - запущений масштабний процес емансипації від Росії. Якщо у 2014 році ми віддалялися від російської держави, але обговорювали, що показує про нас російське телебачення, то в 2015 році це стало вже неважливо. У 2015 році ми жваво дивувалися російському обивателю, чому він не вимагає від Росії припинення війни, а в 2016 році ми відсторонилися від російського обивателя і почали емансипацію від російського ліберала", - розповів він.

Також Казарін прокоментував відносини росіян:

"І російські ліберали для себе це раптово виявили - вони адже теж звикли бути світочами добра і правди для всього пострадянського простору. Тут вони приходять з настановами до українців і чують раптово цитати з інвективами з творів Леся Подерв'янського, не розуміючи, ну як же так. А ось так", - зауважив він.

Тим часом Михайло Задорнов також розповів про свої думки.