Відомий російський актор внесений в базу злочинців "Миротворця"

Відомий російський актор внесений в базу злочинців "Миротворця"
Скріншот (YouTube/ВечернийУргант)

Актор свідомо порушив державний кордон України, відвідавши окупований Крим

Російський актор і режисер, художній керівник Московського академічного театру сатири Олександр Ширвіндт внесений в базу злочинців і поплічників терористів центру "Миротворець". Про це свідчить запис у розділі "Чистилище" на сайті від 27 серпня.

alt

Скріншот сайту (myrotvorets.center)

Активісти зазначають, що він свідомо порушив державний кордон України, коли в 2015 році займався незаконною гастрольною діяльністю на території тимчасово окупованого Росією Криму.

"Миротворець" наводить фрагменти інтерв'ю, які Ширвіндт дав після відвідування анексованого Севастополя.

"Я їм послав телеграму: "Дорогі! Крим наш. Я – ваш". 28 лютого, у той самий день, коли в Московському академічному театрі сатири в 400-й раз йшла одна з вистав, поставлених Олександром Ширвіндтом, а його самого колектив готувався привітати з ювілейним 45-річчям роботи в Театрі, артист жартував на одній зі сцен севастопольських. "Я їм сказав, що такі дати треба відзначати в Севастополі", – і знову овації", - так починається матеріал про візит актора в Крим у виданні "Мост".

alt

Скріншот сайту (mostpress.ru)

Нагадаємо, що Facebook "потроллил" Олега Царьова, запропонувавши закріпити профіль у базі "Миротворця".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся