ru ua

Відомий російський письменник потрапив у список "Миротворця"

Відомий російський письменник потрапив у список "Миротворця" Сергій Лук'яненко (Скріншот з відео/YouTube/Южный федеральный университет официальный канал)

Автор "Нічного дозору" публічно виправдовував анексію Крима Росією

Російський письменник-фантаст Сергій Лук'яненко, найбільш відомий як автор роману "Нічний дозор", потрапив в базу даних сайту "Миротворець".

Наголошується, що Лук'яненко внесли у "чорний список" у зв'язку з незаконним перетинанням державного кордону України після його візиту в анексований РФ Крим.

"Українофоб. Провокатор, пропагандист так званої "Новоросії". Публічне виправдання анексії Криму Росією. Відвідування окупованої території АР Крим на початку травня 2017 року з порушенням українського законодавства", - йдеться в повідомленні.

Відомий російський письменник потрапив у список "Миротворця"

Скріншот з сайту (myrotvorets.center)

Додамо, що в одному з інтерв'ю Лук'яненко заявив, що "взагалі невірно говорити, що Росія приєднала Крим".

"Крим вирішив приєднатися до Росії, тобто це був вибір людей, що живуть там. І вибір цей був зроблений переважною більшістю кримчан", - сказав письменник.

До речі, в 2004 році режисер Тимур Бекмамбетов екранізував "Нічний дозор". Фільм розповідає про таємну боротьбу світлих і темних містичних сил. Саундтрек до фільму написала група "Уматурман". У пісні є рядки: "И треснул мир напополам, дымит разлом, и льется кровь, идёт война добра со злом".

Раніше в "чорний список" Миротворця " потрапили Діана Гурцкая, Юрій Лоза, Валерій Леонтьєв, Сергій Шнуров, Стас П'єха, Б'янка, Михайло Шуфутинський, Ірина Аллегрова, Дмитро Харатьян, Стас Костюшкін, Лариса Доліна та інші.

До речі, Стівену Сігалу заборонили в'їзд на територію України на 5 років.