ru ua

Відомий журналіст назвав реальну причину появи проспекту Шухевича в Києві

Відомий журналіст назвав реальну причину появи проспекту Шухевича в Києві Фото: Проспект Шухевича в Києві (petition.kievcity.gov.ua)

Блогер, озброївшись інсайдерською інформацією, заявив про втручання грошей в перейменування і "російський слід"

Кримський журналіст Айдер Муждабаєв заявив, що головною причиною скандального перейменування проспекту Ватутіна в Києві на честь головнокомандувача УПА Шухевича стали великі гроші. Про це він написав у Facebook, зазначивши, що за таке рішення у програші залишилися українці.

"Чи знаєте ви, що за вуличним перейменуванням, який образив українських євреїв і створив на порожньому місці Україні проблеми на міжнародній арені, банально стоять гроші? Ось просто гроші. Не в разовому, а в широкому сенсі. Тут, за великим рахунком, нічого особистого немає. Ні до Ватутіна, ні до Шухевичу. Ні до євреїв, ні до націоналістів. Тепер я це точно знаю. Одна обізнана і порядна людина мені все по поличках розклала", - говорить Муждабаєв.

За словами журналіста, він не буде робити бездоказові звинувачення, але відчуває себе через таку "схему" гидко і сумно.

"У довготривалому виграші — група товаришів, плюс, звичайно, прикомандировані в Києві співробітники ФСБ. В кінцевому програші — українці, незалежно від політичних поглядів і національності, президент, уряд і т. д. Як легко навішати локшину. Яка ситна, виявляється, для когось ця локшина. Є речі, яких краще не знати", - завершив він.

Відомий журналіст назвав реальну причину появи проспекту Шухевича в Києві

Скріншот поста облікового запису facebook.com/ayder.muzhdabaev

Нагадаємо, що перейменування проспекту Ватутіна у проспект Шухевича у Києві викликав суспільний резонанс і палкі суперечки між противниками та прихильниками такого рішення.

До речі, кияни вимагають повернути проспекту Шухевича колишню назву.