Кабріолет принцеси Діани пішов з молотка

STYLERLIFE        14.11.2016 - 09:56
Фото: Кабріолет Діани (misto.news)
Фото: Кабріолет Діани (misto.news)

Автомобіль, на якому принцеса возила синів, був проданий за $68 тис.

Автомобілі, що колись належали знаменитостям і членам королівської сім'ї, продані на аукціоні за загальну суму понад 450 тис. фунтів ($565 тис.).

Як повідомляє ВВС, колекція машин під назвою "Перлини корони" була виставлена на продаж в рамках автошоу NEC Classic Motor Show.

Так, кабріолет Audi 1994 року випуску з пробігом всього 6,5 тис. км, власницею якого була принцеса Діана, проданий за 54 тис. фунтів ($68 тис.). Відзначимо, що "народна принцеса" придбала авто за три роки до загибелі і возила в ньому своїх синів - принців Вільяма і Гаррі.

Фото: Кабріолет Діани (bbc.com)

Серед виставлених на продаж лотів також був Rolls-Royce Phantom, що належав Елтону Джону. Він проданий майже за 124 тис. фунтів ($155 тис.).

Фото: Rolls-Royce Phantom Елтона Джона (bbc.com)

Інший автомобіль тієї ж марки, кабріолет Rolls-Royce Corniche, який раніше належав королівського дому Катару, пішов з молотка за 135 тис. фунтів ($170 тис.).

Також привернула увагу репортерів малолітражка Fiat 500L 1972 року, яку майбутній (на той момент) прем'єр-міністр Девід Кемерон купив у подарунок своїй дружині Саманті. Вона була продана майже за 21 тис. фунтів ($26 тис.).

Але кілька машин, виставлених на продаж, не досягли заявленої на торгах ціни, в тому числі Bentley Mulsanne 2012 року випуску, який належить королеві Єлизаветі.

До речі, зірку Трампа на Алеї слави розбили кувалдою.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top