ru ua

У Карпатах ветерани АТО покарали білоруських туристів через "колорадську" стрічку (фото, відео)

У Карпатах ветерани АТО покарали білоруських туристів через "колорадську" стрічку (фото, відео) Колаж РБК-Україна

Також туристи виплатять штраф

В Івано-Франківській області активісти і ветерани АТО затримали білоруських туристів, у яких в машині знаходилася георгіївська стрічка, використання якої заборонено в Україні. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook Володимир Мандына. Також про подробиці інциденту передає місцеве видання "Курс".

Туристи прикріпили "колорадську" стрічку на лобове скло автомобіля "Мерседес Віто" і відмовилися її зняти. У машині було три чоловіки і дві жінки.

У Карпатах ветерани АТО покарали білоруських туристів через "колорадську" стрічку (фото, відео)У Карпатах ветерани АТО покарали білоруських туристів через "колорадську" стрічку (фото, відео)

Фото: Георгіївська стрічка (facebook.com/ВолодимирМандина)

Повідомляється, що депутат Івано-Франківської обласної ради від партії "ВОЛЯ" Марійчин Андрій, який брав участь у цьому інциденті, зняв номери з автомобіля, щоб порушники не втекли, і викликав поліцію і друзів - ветеранів АТО. Причому поліцейським довелося пояснювати, що георгіївська стрічка в Україні законодавчо заборонена з червня 2017 року і за її використання передбачений штраф від 50 до 150 неоподатковуваних мінімумів.

За постановою поліції суддя Яремчанського міського суду Андрій Іванов прийняв рішення про максимальний штраф для порушників - 2550 грн (150 неоподатковуваних минимумумив).

"До приїзду поліції хвилин за 5 приїхали наші хлопці-АТОшники, чоловік двадцять, так що білоруси запам'ятають надовго, яку символіку тут можна використовувати. А суд і поліція - це для них вже як помилування. Але суддя дуже добре їм усе пояснив, хоча я спочатку переживав, тому що сам він з Луганська", - зазначив Андрій Марійчин.

Нагадаємо, що у мережі розповіли про трагічно загиблого АТОшнике.