ua en ru

Київський метрополітен здивував пасажирів несподіваними подарунками (фото)

Київський метрополітен здивував пасажирів несподіваними подарунками (фото) Фото УНІАН

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на цікаві подарунки

Київський метрополітен здивував пасажирів несподіваними подарунками до Дня святого Миколая. Про це повідомляє прес-служба організації на своїй сторінці в Facebook.

Київський метрополітен здивував пасажирів несподіваними подарунками (фото)Київський метрополітен здивував пасажирів несподіваними подарунками (фото)Київський метрополітен здивував пасажирів несподіваними подарунками (фото)Київський метрополітен здивував пасажирів несподіваними подарунками (фото)

Фото: Подарунки в метро (facebook.com/kyivmetro)

На станціях метро в різних місцях розмістили конверти з написом "Маленький подарунок від Миколайчика метро". Про зміст конвертів можна дізнатися тільки після їх відкриття.

Київський метрополітен здивував пасажирів несподіваними подарунками (фото)Київський метрополітен здивував пасажирів несподіваними подарунками (фото)Київський метрополітен здивував пасажирів несподіваними подарунками (фото)

Фото: Подарунки в метро (facebook.com/kyivmetro)

"Маленькі подарунки від МетроНиколая. З наступаючими святами, шановні пасажири! Нехай буде менше турбот, а мрії збуваються частіше!", - написали у метрополітені, опублікувавши фото сюрпризів.

Київський метрополітен здивував пасажирів несподіваними подарунками (фото)

Скріншот поста (facebook.com/kyivmetro)

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на несподівані подарунки.

Київський метрополітен здивував пасажирів несподіваними подарунками (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/kyivmetro)

Раніше Styler пропонував ТОП-5 оригінальних подарунків на День Миколая в цьому році і варіанти класичних подарунків для дітей. Напередодні свята багато магазинів пропонують дуже оригінальні варіанти подарунків, які безсумнівно оцінять сучасні діти.

Також повідомлялося, що в Україні створили спеціальне мобільний додаток для перевірок новорічних ялинок. У додатку можна перевірити походження і легальність зеленої красуні. Для цього потрібно ввести індивідуальний номер етикетки або бирки, яка прикріплена до ялинки.