ua en ru

"Кіндер-сюрприз": в Києві затримали злочинців, які пересилали наркотики поштою в цукерках

"Кіндер-сюрприз": в Києві затримали злочинців, які пересилали наркотики поштою в цукерках Колаж РБК-Україна

Бандити розповсюджували особливо небезпечний наркотичний засіб - канабіс та психотропну речовину – амфетамін

У Києві викрили організатора і учасників злочинної групи, які налагодили збут наркотиків через поштові відділення в цукерках "кіндер-сюрприз". Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури на своєму офіційному сайті.

Правоохоронці з’ясували, що 39-річний зловмисник, разом зі спільниками, налагодив перевезення та збут поштою наркотичних засобів, прихованих у цукерках. Мешканець Київської області розповсюджував особливо небезпечний наркотичний засіб - канабіс та психотропну речовину – амфетамін.

"Кіндер-сюрприз": в Києві затримали злочинців, які пересилали наркотики поштою в цукерках

Фото: Наркотики (kyiv.gp.gov.ua)

Чоловік домовився про постачання до столиці шляхом незаконної пересилки через поштові відділення канабісу та амфетаміну із двома мешканцями іншої області, у тому числі фермером, який на власних земельних ділянках незаконно вирощував коноплю, приховуючи між іншими рослинами.

В подальшому зловмисник орендував квартиру, де його близькі родичі займалися розфасовкою наркотиків, та підібрав кількох дилерів, які безпосередньо займались збутом заборонених речовин.

"18.11.2017 організатора наркобізнесу затримано в порядку ст. 208 КПК України безпосередньо після одержання у київському поштовому відділенні чергової посилки з наркотичним засобом, який було приховано в цукерки. Під час поверхневого огляду у нього було виявлено майже 40 пакетиків з канабісом і амфетаміном. 19.11.2017 правоохоронці затримали двох його спільників, а також зловмисника, який збував наркотичні та психотропні речовини наркозалежним особам", - заявили в прес-службі прокуратури.

Повідомляється, що під час проведення слідчих дій за місцем проживання фігурантів провадження виявлено та вилучено значну кількість наркотичної речовини канабіс у скляних банках загальним об’ємом 7,5 літрів та близько 200 г амфетаміну.

"Кіндер-сюрприз": в Києві затримали злочинців, які пересилали наркотики поштою в цукерках

Фото: Наркотики (kyiv.gp.gov.ua)

Крім того, задокументовано факт незаконної пересилки із Запорізької області посилок з канабісом загальною масою понад 1,8 кг, а також подальшої пересилки наркотичного засобу до Вінницької області.

"Кіндер-сюрприз": в Києві затримали злочинців, які пересилали наркотики поштою в цукеркахФото: Наркотики (kyiv.gp.gov.ua)

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 2 ст. 307 КК України, триває. Наразі проводяться хімічні експертизи та вирішується питання про оголошення затриманим про підозру та обрання вказаним особам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, що в Житомирській області невідомі напали на автомобіль вінницьких ювелірів, які їхали з виставки "Ювелір Експо Україна".