ua en ru

Кисельов через тиждень "згадав" про протести в Росії

Кисельов через тиждень "згадав" про протести в Росії Фото: Дмитро Кисельов

Головний пропагандист РФ не висвітлював акції, які пройшли 26 березня

Дмитро Кисельов порівняв свою роботу з діяльністю західних журналістів, пояснивши цим затримку у висвітленні акцій протестів в Росії. Пропагандист зазначив, що французьке телебачення у свій час не показувало протести в Парижі, а в США не показували акції "Окупуй Wall Street". Про це він сказав в ефірі "Росія 1".

"Акцію 26 березня ми теж вирішили в минуле неділю не показувати. Точно так само вчинили б і наші західні колеги", — сказав він.

Як зазначив Кисельов, російські мітинги він почав висвітлювати через тиждень, тому що "тема розрослася". При цьому, пропагандист похвалив правоохоронні органи.

"Десь, як у Москві чи Пітері, організатори відмовилися від запропонованих альтернативних майданчиків і усвідомлено вивели людей на неузгоджені з міською владою маршрути. Зрозуміло, що поліція робила свою роботу. Треба сказати, по можливості делікатно. Як мінімум вже точно ніжніше, ніж це зазвичай відбувається в США або ЄС. Це, до речі, важливо. Правоохоронці заслуговують тут подяки", - сказав він.

Навального Кисельов назвав спекулянтом, який поставив людей у протиправну ситуацію.

"Він спекулює на гострою для людей теми і навмисно ставить їх у протиправну ситуацію, протиставляючи поліції. Але якщо для нього самого це - спосіб існування і бізнес, то для простих людей прогулянка в автозаку і зіткнення з законом очевидно не найприємніший епізод у житті. Більше того, люди, які не мають жодних намірів з кимось штовхатися, можуть виявитися ще і в просто-напросто небезпечній ситуації, адже завжди в натовпі знайдеться хтось буйний, який бажає при вигляді поліції полізти на рожен", - сказав він.

"В Америці б такого могли б просто пристрелити, у нас - ні, але в сум'ятті, поки поліція буде брати провокатора під білі руки, може статися все що завгодно. Хтось різко розвернувся, інший оступився, когось не так зрозуміли, слово за слово, і ризик фатального зростає миттєво", - додав Кисельов.

Нагадаємо, як соцмережі відреагували на нові протести в РФ.