ru ua

До Дня вишиванки у Києві створили квітковий рушник

До Дня вишиванки у Києві створили квітковий рушник Фото: facebook.com/zelenbud

Було використано 3,5 тисячі кольорів

17 травня в Києві до Дня вишиванки створили квіткове полотно. Воно знаходиться в Дарницькому районі. Його можна побачити у сквері Кошиця, повідомляють на сторінці "Київзеленбуд" Facebook.

"До Дня вишиванки фахівці КО «Київзеленбуд» висадили квіткову композицію «Вишитий рушник» у у Дарницькому районі.", - написали на сторінці.\

Квітковий рушник площею 13,5 кв. м. "вийшли" з бегоній і колеус, які відтворили орнаменти української вишивки. Всього для цього знадобилося близько 3,5 тисячі квітів.

"Українська вишиванка – це генетичний код українського народу. Квіткові орнаменти рушника – це наша шана народним традиціям. Ця квіткова композиція є чудовим доповненням сьогоднішнього свята, щоб здалеку гості та мешканці міста милувалися квітковими візерунками, які зроблені завдяки зусиллям наших працівників. Підтримуючи національні традиції, ми зберігаємо українську культуру та робимо місто кращим!", - зазначила в.о. генерального директора КО "Київзеленбуд" Наталія Бєлоусова.

До Дня вишиванки у Києві створили квітковий рушник

До Дня вишиванки у Києві створили квітковий рушникДо Дня вишиванки у Києві створили квітковий рушникДо Дня вишиванки у Києві створили квітковий рушникСкріншот (facebook.com/zelenbud)

Читайте також, як українські зірки вбралися у вишиванки (фото, відео).